Tüm operatör şirketleri tarafından sunulan bedava internet kampanyaları ile birlikte farklı GB eşiğinde internetten hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından sunulan kampanyalar internet kullanımını daha fazla arttırıyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kapmayasından faturasız ve faturalı hat sahipleri yararlanabiliyor. Bu kapsamında bedava 30 GB internet kampanyasından yararlanmak için mevcut hatlarını Türk Telekom’a taşıyanlar yararlanabiliyorlar. İster faturalı ister faturasız hatta taşınmış olsun, taşıma işlemlerinin ardından BOLBOL yazarak 5555’e kısa mesaj gönderenler bir ay boyunca geçerli olacak 30 GB bedava internetten yararlanıyorlar. Aynı zamanda sil süpür sayesinde de mevcut kullanıcılar bedava internetten yararlanabiliyorlar. Bunun için sil süpür uygulamasına giriş yapıldıktan sonra uygulamanın direktiflerini yerine getiren hat sahipleri için belirlenen tutarlarda bedava GB internet sağlanıyor.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerine çeşitli kampanyalar ile bedava internet hakkı tanıyor. Bunlar arasında mevcut hatlarını Vodafone’a taşıyan faturalı ya da faturasız hat sahipleri geçiş yaptıktan tam üç sonrasında geçerli olacak 15 GB internet hakkı tanınıyor. Bedava internet ise her ay 5 GB kapsamında kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar buna göre her ay 5 GB internetten 3 ay boyunca yararlanabiliyorlar. Bunun yanında Vodafone e faturaya geçiş yapan faturalı hat sahiplerine de her ay geçerli olacak 1 GB vodafone bedava internet sağlıyor. Buna göre faturalarını elektronik ortamda almak isteyenler ve otomatik ödeme talimatı verenlere her ay kullanılmak üzere 1 GB internet imkânı sağlanıyor.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyaları sunuyor. Buna göre tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri bedava internet fırsatlarından yararlanıyor. Bu kapsamda Joker kampanyası kullanıcılara sunuluyor. Joker kampanyasından yararlanmak için müşterilerin mevcut paketlerini bir üst seviyeye taşımaları gerekiyor. Bunun ardından müşterilere 3 GB, 5 GB ve 7 GB bedava internet sunuluyor. Bunun için mevcut paketlerini bir üst pakete taşıdıktan sonra JOKER yazarak 2200’a kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor. Gelecek bilgilendirme mesajı sonrasında bedava internet hakları numaraya tanınmış olacak.
Editör: TE Bilisim