2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları, En geniş ve en güçlü alt yapıya sahip olan Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları doğrultusunda müşterilerinin memnuniyeti için çalışmalarına devam ediyor. Türk Telekom müşteri memnuniyeti kapsamında düzenlediği kampanyalarının yanında sunduğu Bedava İnternet ile de müşterileri için ekstra GB İnternet kullanım hakkında sunmaktadır. Türk Telekom Faturalı – Faturasız olarak tüm müşteri portföyüne uygun olarak düzenlediği kampanyaları doğrultusunda müşterilerine birkaç adım işlem sonucunda bazen de sadece taahhüt vermeniz durumunda onlarca GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanım sağlayabilmektedir.

Türk Telekom Faturalı – Faturasız olarak tüm müşterilerine sağladığı Bedava GB İnternet kampanyalarından, Türk Telekom’a yeni gelerek müşterimiz olan herkesin tarifesine uygun olarak sunulan birçok avantajlar bulunmaktadır. Türk Telekom Faturalı – Faturasız tarifelerinden herhangi birine gelen müşterilerimiz için hangi kampanya doğrultusunda ne kadar Bedava GB İnternet kazanabilir hepsi ve daha fazlasını sizler için yazımızda derlemiş bulunmaktayız.

Türk Telekom müşterisi ya da Türk Telekom’a yeni gelen müşteri olarak hangi kampanyalardan yararlanarak ne kadar Bedava İnternet kazanabilirsiniz hepsi için tek tek ayrıntılarına kadar yazımızdan uygulamalarına kadar erişim sağlayabilirsiniz. Türk Telekom ile hangi kampanya doğrultusunda ne kadar Bedava GB İnternet nasıl kazanabilirsiniz gelin hepsine buradan göz atın, onlarca Bedava GB İnternet kazanarak dilediğiniz gibi kullanmaya başlayız.

Türk Telekom 4.5G Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom 4.5G Bedava 30 GB İnternet Kampanyası, Türk Telekom ile her zaman kazanmaya alışmanız gerekmektedir. Türk Telekom müşterisi olarak SIM kartınız henüz 4.5G ile uyumlu değil ise hemen en yakın Türk Telekom mağazasına gelerek 4.5G ile uyumlu olmayan eski SIM kartınızı hemen değiştirin 4.5G’li SIM kart ile 30 gün geçerli Bedava 30 GB İnternet anında kazanın. Türk Telekom ile Bedava 30 GB İnternet kazanmak için yapmanız gereken sadece SIM kartınızı 4.5G ile uyumlu SİM kart ile değiştirmek olacaktır. Şimdi siz de 4.5G’ye geçin, 30 gün geçerli 30GB Bedava İnternet kazanın! Hemen Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. ​

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilerimize özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktadır.
 • Kampanyadan 16.07.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya kriterlerini sağlayan bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren müşterilerimiz kaydolabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, silinir.
 • Kampanyaya sadece 1 kez katılabilirsiniz. 4.5G 2 kat hediye internet kampanyasından yararlanan müşterilerimiz katılamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava 30 GB İnternet Kazan Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava 30 GB İnternet Kazan Kampanyası ile Türk Telekom’dan Bedava İnternet ve daha fazla hediyeleri silip süpürmeye hazır olun. Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası doğrultusunda müşterilerimizi her hafta sürpriz hediye ve 30 GB’a varan Bedava İnternet kazanma şansı bulunmaktadır. Türk Telekom ile Bedava İnternet kazanmaya başlamak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek ve giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir. Sil Süpür oyununun ardından her hafta sürpriz hediyeler siz değerli müşterilerimizi bekliyor! Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yapın kazanmaya başlayın.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
 • Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom EBA Bedava 3 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom EBA Bedava 3 GB İnternet Kampanyası ile müşterilerimiz öğrencilerinin not ve devamsızlıklarını rahatlıkla takip etmeye devam edecek. Türk Telekom ile Faturalı ve Faturasız müşterilerimizin rahatlıkla katılım sağlayabileceği bir kampanya olmaktadır. Türk Telekom ile kampanyadan Faturalı müşterilerimizin faydalanması için, EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından SMS ile bilgi verilecektir. Kampanya katılımı ücretsizdir. Türk Telekom ön ödemeli bireysel mobil abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için her 30 günde bir düzenli olarak tek seferde en az 30 TL tutarında yükleme yapması gerekmektedir. Düzenli olarak gerçekleştirilen yüklemelerde kampanya otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılmaması halinde faydalar yenilenmez. Türk Telekom ile yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Hattınıza her ay düzenli olarak Bedava 3 GB İnternet kullanım hakkı yüklenecektir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında 1 yıl boyunca EBA eğitim platformu yönüne kullanılması için her ay aylık 3 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.
 • Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Kontrolü Seç Tarifeleri, Data Tarifeleri ve Kurumsal Aboneler Kampanya’dan yararlanamaz.
 • Kampanya aboneliği, kayıt tarihinden itibaren her ay tekrarlanmak üzere 1 yıl boyunca ücretsizdir. Bir yıllık ücretsiz kullanım süresi sonrasında, kampanya aboneliği otomatik olarak iptal olacaktır.
 • Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.

Türk Telekom Bedava 15 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava 15 GB İnternet Kampanyası ile Türk Telekom müşterileri yani yılda da kazanmaya devam ediyor. Türk Telekom Faturalı müşterilerimizin faydalanabileceği süper bir internet kampanyası, Yeni yıla özel olarak hazırlanan, Aylık 5GB mobil internet 35TL yerine sadece 15TL indirimle sunulmaktadır. Üstelik ek 15 GB Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir. Kampanya doğrultusunda paketi online işlemlerden satın alabilir ve 15 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel faturalı müşterilerimiz kaydolabilir. Son 30 günde yeni aktivasyon ve hat taşıma ile Türk Telekom faturalı mobil müşterisi olanlar kampanyadan yararlanamaz.
 • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.
 • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.
 • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
 • Paketin satın alındığı fatura dönemi için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.

Türk Telekom Hoş Geldin Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hoş Geldin Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile Türk Telekom Faturasız ailesine katılan yani müşterilerimize sunulan özel bir kampanyadır. Türk Telekom ailesine yani katılan müşterilerimize özel olarak sunulan İlk 30 gün içerisinde Bedava 750 Dakika, 750 SMS ve 15 GB İnternet kullanım hakkı mevcut olmaktadır. Ayrıca Türk Telekom müşterisi olmaya devam ederek İlk 3 ay boyunca aylık en az 30TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerimize özel toplam olarak 15 GB Daha Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir. Kampanyadan yararlanmak için hemen yeni hat alarak Türk Telekom’a gelin Bedava İnternet kazanmaya başlayın. Türk Telekom ile Bedava 30 GB İnternet Kampanyasından, son 30 gün içersinde ön ödemeli yeni hat tesisi yolu ile gelen aboneler yararlanabilecektir.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan, 16.01.2020 tarihi itibari ile yeni hat tesisi yoluyla Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki bireysel ön ödemeli tarifelerden birine gelerek, 30 gün içerisinde kampanyaya katılım için başvuruda bulunan ve ovit izni veren aboneler faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında abonelere 30 gün geçerli yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 15 GB hediye paketi verilecektir. Üstelik kampanyadan yararlanan abonelerimizin hatlarına, hat açılışını takip eden 3 ay boyunca, aylık tek seferde 30 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında, o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 5GB daha yüklenecektir.
 • 5 GB hediye faydasından kampanyaya katılım tarihini takiben, her ay bir kere olmak üzere 3 ay boyunca 3 kez faydalanılabilir. 3 ay boyunca her ay faydalanabilmesi için 30 günde bir tek seferde 30 TL ve üzeri tutarda yükleme yapılması gerekmekte olup, yükleme yapılmayan aylarda kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Hediye faydalar 30 gün sonunda sona erecektir.

Türk Telekom Selfycard Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfycard Bedava 5 GB İnternet Kampanyası ile Türk Telekom Selfy2li müşterilerimizde kazanmaya devam ediyor. Türk Telekom Selfcard kullanan müşterilerimiz Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı kazanıyorlar. Türk Telekom Selfy’lilerin artık kendine ait bir alışveriş kartı var! Selfy’liler bu kart ile istediği kadar bakiye yüklüyor, istediği yerde gönlünce harcıyor! Üstelik kartı aktive eden Selfy’liler haftalık Bedava 5GB internet kazanıyor. Selfycard, Selfy’lilere özel ön ödemeli bir karttır. Yüklediğin bakiye kadar harcama yapabilirsiniz. Kredi kartı ve Banka kartının geçtiği her yerde güvenle işlem yapabilirsin. Kartınızı yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren tüm mağazalarda ve internet sitelerinde kullanabilirsiniz. Selfy Card’a sahip olmak ve kullanmak için 12 yaşında olmak yeterlidir. PTT işyerlerinden yapılacak işlemlerde yaş sınırı 15 olmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Türk Telekom ile size en yakın D&R mağazalarından Selfycard’ı alabilirsiniz.
 • Sahip olduğunuz kartın bilgilerini Selfy mobil uygulamasında “Kart Ekle” alanına girmelisiniz.
 • Selfycard’a bakiye yükledikten sonra dilediğince harcayabilirsiniz.
 • Eğer Selfy’li değilsen SELFY yazıp 4545’e ücretsiz SMS atabilir, Türk Telekom Çağrı Merkezini arayabilir ya da en yakın Türk Telekom bayiine gidebilirsiniz.
 • Selfycard’a özel haftalık 5 GB hediyen için kartını Selfy mobil uygulamasına eklemelisin.
 • Kartı aktive ettikten sonra haftalık 5GB hediyesi hattına yüklenecektir.
 • Bir hafta boyunca geçerlidir.
 • Bir kişi bir kez kullanabilir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu