2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları ile Turkcell müşterilerimizin yüzlerini gülümsetmeye devam ediyor. Turkcell düzenlediği Bedava İnternet Kampanyaları ile bazen hiçbir işlem uygulamasına gerek kalmadan, bazen de birkaç işlem uygulamasının ardından onlarca GB bedava İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Turkcell ile kazandığınız Bedava GB İnternet kullanım haklarınızı dilediğiniz gibi kullanabilir ve istediğiniz gibi internet ortamında gezinebilirsiniz. Turkcell Türkiye’nin en kaliteli operatörü olarak hiçbir zaman kaliteden ödün vermemiş hedeflerini hep bu doğrultuda gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti potansiyeline göre çalışmalarını sürdürmeye devam etmiş bulunmaktadır.

Turkcell yaptığı çalışmalarında Faturalı – Faturasız müşterilerini ayırt etmeksizin herkesin kazanacağı kampanyalar düzenlemektedir. Turkcell olarak da düzenlemiş olduğu Bedava İnternet kampanyaları da bu şekilde olmaktadır. Turkcell operatörü Türkiye’de en çok tercih edilen operatör olarak müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Bu işlem her zamanda müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda ilerlemeye devam edecektir. Turkcell Bedava İnternet kampanyaları ile birlikte sizde onlarca GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı ya da Faturasız tüm müşterilerimizin hangi işlemlerin ardından Bedava GB İnternet kazanabileceklerini sizler için yazımızda derlemiş bulunmaktayız. Hangi kampanya içerisinden nasıl ve ne şekilde Bedava İnternet kazanabilirsiniz hepsi ve daha fazlası için yazımızdan detaylara ulaşım sağlayabilirsiniz. Turkcell’in düzenlemiş bulunduğu kampanyaların hangisinden ne kadar Bedava İnternet kazanabilirsiniz gelin hep birlikte göz atalım.

Turkcell Faturanı Paycell Kart İle Ödeyene Bedava 3 GB İnternet

Turkcell Faturanı Paycell Kart İle Ödeyene Bedava 3 GB İnternet, yapacağınız işlem sadece Paycell kartınız ile Turkcell faturasını ödemek ve Bedava 3 GB İnternet kazanmaktır. Paycell Kartınız ile Turkcell fatura ödemelerinizi 1 Ekim 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirin Bedava İnternetinizi anında kazanın. Paycell uygulamasını kullanarak ya da Turkcell mağazalarından yapacağınız İlk Tukcell Faturasını ödeme işlemine Bedava 1 GB, ardından da İkinci Fatura ödeme işlemine de Bedava 2 GB toplam olarak 3 GB Bedava İnternet anında siz değerli müşterilerimizin kullanımına hazır bulunmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya’dan Paycell uygulamasını kullanarak ya da Turkcell Mağazaları’ndan Financell, Superonline ve diğer kurum fatura ödemesi yapan Turkcelli’ler yararlanacaktır.
 • Paycell mobil uygulmasını uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz. Paycell uygulamasını indirmek icin tıklayın
 • Kampanyadan Turkcell bireysel hazır kart veya faturalı ses hattı sahibi aboneler yararlanabilir.
 • 1 GB Internet, 1 Ekim – 31 Mart tarihleri arasında Turkcell müşterileri tarafından Paycell uygulamasını kullanarak ya da Turkcell mağazalarından ilk Financell, Superonline ve diğer kurum faturası ödemesi yapılması durumunda, 2 GB internet ise ikinci Financell, Superonline ve diğer kurum fatura ödemesi durumunda kazanılacaktır.
 • 2 GB internet kazamak için ikinci fatura ödemesi ilk fatura ödemesi yapıldıktan en az 1 gün sonrayapılmalıdır.
 • Kampanyaya katılmak için 5955’e PAYCELL FATURA yazıp gönderdikten sonra Paycell Uygulaması ile ya da Turkcell Mağazaları’ndan fatura ödemesi yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı için gönderilecek SMS ücretsizdir.
 • Kampanya sonucunda kazanılacak 1 GB ve 2 GB internet yükleme tarihinden itibaren 1 hafta geçerli olacaktır.

Turkcell Ödediğinizi Geri Veren Hatlar Bedava 15 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Ödediğinizi Geri Veren Hatlar Bedava 15 GB İnternet Kampanyası dahilinde Turkcell müşterileri her koşulda kazanmaya devam etmektedirler. Turkcell ile faturasız yeni hat alan müşterilerimiz aynı zamanda oldukça özel olan avantajlarımızdan da faydalanabilmektedirler. Turkcell hattınızın açılış da bol internet içeren açılış hediyelerimizin yanında da kazanabileceğiniz, Bedava 15 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Üstelik 15 GB Bedava İnternet kullanım hakkı, 3 ay boyunca hattınıza yüklemiş olduğunuz TL ve paketlere ek olarak verilmektedir.

Kampanya Detayları

 • Faturasız yeni hat alan müşterilerimizi çok özel avantajlarla karşılıyoruz. Hem hattınızın açılışında bol internetli açılış hediyeleri, hem de 3 ay boyunca hattınıza yüklediğiniz TL ve paketlere ek toplam 15 GB hediye!
 • Avantajlardan yararlanmak için acele edin.

Turkcell Hazır Kart Tanışma Seti Bedava 3 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Hazır Kart Tanışma Seti Bedava 3 GB İnternet Kampanyası ile Turkcell’e gelen müşterilerimiz kazanmaya son sürat devam ediyor. Turkcell Hazır Kart’a gelerek Turkcell ailesine katılan müşterilerimiz İlk Tanışma hediyesi olarak Bedava 3 GB İnternet ve içerisinde TL yüklü hat sahibi oluyorlar. Diğer yandan da kaliteli operatör ailesine de katılmış bulunuyorlar. Turkcell yeni hat alarak Hazır Kart’lı olacak müşterilerimize yepyeni ve avantajı bol bir kampanya! Hattınız, 35 TL+ 3GB hediyesi ile kullanıma açılacaktır.

Kampanya Detayları

 • 01.2020 tarihi itibarıyla TL Hediyeli Tanışma seti alarak Turkcell’e gelen bireysel müşterilerin yararlandığı 3 aylık yükleme faydası olan hat hediyesi 5GB ve açılış anında hediye edilen Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyası kaldırılmıştır.
 • TL Hediyeli Tanışma Seti kampanyasından yararlanan müşterilerimizin hatları, içinde 35TL + 6GB* hediyesi ile açılacak. Hediye 35 TL; konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servis kullanımlarında geçerlidir. 6GB* internet hediyesi, 1 ay boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir.
 • Açılış anında hediye edilen 6GB internetin 3GB’ı Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyasının faydasıdır.
 • Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a gönderdikleri takdirde, sms gönderimini takip eden 90 gün içinde, aylık tek seferde 25 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 25 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 5 GB daha hediye edilecek. Askercell servisi abonelerine 5GB yerine yurt içinde her yöne 30 gün boyunca geçerli 100 DK hediye edilecek.
 • 5GB hediye ve Askercell için 100 DK faydasından hat açılışını takiben, her 30 günde bir kere olmak üzere 3 ay boyunca 3 kez faydalanılabilir.

Turkcell Haydi Gel 12 Ay, Ayda Bedava 3 GB Kampanyası

Turkcell Haydi Gel 12 Ay, Ayda Bedava 3 GB Kampanyası ile Turkcell’li olam müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Turkcell Hazır Kart’a gelerek avantajlı kampanyalarından biri seçen müşterilerimiz tarifelerine ek 12 ay boyunca ayda Bedava 3 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır. Turkcell ailesine katılmak istiyorsanız en yakın Turkcell mağazalarımıza bekliyoruz. Hemen Turkcell ailesine katılın seçeceğiniz tarifenize ek olarak aylık Bedava 3 GB İnternet kazanmaya başlayın.

Kampanya Detayları

 • 12.2019 itibarıyla numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell’e gelen bireysel faturasız ses hattı müşterileri; 25-27 TL arası paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1GB, 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 3GB internet faydası kazanacaklardır. Müşteriler ilk katılımdan itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
 • 04.2019 itibarıyla, kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell’e gelen bireysel faturasız ses hatları, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 25 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda kampanyaya katılımları sağlanacaktır. Müşteriler ilk katılımdan itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
 • 04.2019 tarihinden sonra kampanyaya katılan müşteriler 25-33 TL arası paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB, 34 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB olmak üzere internet faydası kazanacaklardır, faydalar müşterilerin hatlarına otomatik olarak yüklenecektir. Katılım sağlayan müşteriler, 25-34 TL arası paket yüklemesi yaptıkları aylarda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB, 34 TL ve üzeri paket yüklemesi yaptıkları aylarda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB kazanacaklardır, faydalar hatlarına otomatik yüklenecektir.
 • Haydi Gel Kampanyası Hoş Geldin 10GB Kampanyası için geçerli değildir.
 • 08.2019 itibarıyla, kampanya “GNÇ Avantaj 6 GB” paketi için geçerli olmayacaktır.
 • 09.2019 itibarıyla, kampanya “GNÇ Hoş Geldin 5 GB” ve “GNÇ Hoş Geldin 15 GB” paketleri için geçerli olmayacaktır.
 • 04.2019 tarihinden önce kampanyaya katılan müşteriler, ilk katılım tarihlerinden itibaren 12 ay boyunca, 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yaptıklarında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB kazanacaktır, hediye fayda hatlarına otomatik yüklenecektir.
 • Faturasız müşterilerin kampanya kapsamında verilen bir faydadan aynı ay içinde yararlanabilme sayısı 4 ile kısıtlıdır. Bir müşteri aynı ay içerisinde Haydi Gel Kampanyası kapsamında verilen hediye 1 GB faydasından en fazla 4 kez, hediye 2 GB, hediye 3GB faydasından en fazla 4 kez faydalanabilir.

Turkcell İle Özel Aylık Bedava 2 GB Kampanyası

Turkcell İle Özel Aylık Bedava 2 GB Kampanyası ile belirlenen İllerde Turkcell ailesine katılan müşterilerimiz İlk12 ay boyunca aylık Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaktır. Üstelik Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı seçtikleri tarifelerine ek olarak hatlarına tanımlanacaktır. Turkcell ailesine katılmak isteyen müşterilerimize belirlenen kampanya kriterlerine uyan müşterilerimize tercihlerine göre paketlerine ek yurt içinde geçerli 1000 DK veya 2GB internet hediye. Üstelik 12 ay boyunca Bedava İnternet kullanım hakkı sunulacaktır.

Kampanya Detayları

 • Kampanyaya katılmak isteyen bireysel, faturasız hat sahipleri; yeni tesis veya numara taşıma ile Turkcell’e geldikten sonra ilk 30 gün içerisinde SMS ile ücretsiz olarak 1000DK veya 2GB internet faydasından hangisini tercih ettiklerini belirterek katılabilecektir. Tercih SMS’inin ardından, Turkcell’e geldikten sonra ilk 90 gün içinde 25 TL ve üstü bir paket satın aldıklarında, kampanya faydasından otomatik olarak yararlanmaya başlayacaklar ve 12 ay boyunca 25TL ve üzeri paket aldıklarında kampanya faydası otomatik tanımlanacak. Kampanya kapsamında hediye 1000DK ve 2GB internet faydalarından yalnızca birinden faydalanılabilecektir. Kampanyadan 1 defa faydalanılabilir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan bireysel, faturasız, ses hattı müşterilerimiz faydalanmak istedikleri avantajı seçmek üzere ILFATURASIZ 2GB veya ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200’a göndermelidirler.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar faturasız hatlar için 30 günlüktür.
 • Faturasız yeni müşteriler için kampanyanın geçerli olduğu iller: İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Şanlıurfa, Edirne, Denizli, Aydın, Afyon, Hatay, Sakarya, Balıkesir, Gaziantep, Samsun, Van, Zonguldak, Sivas, Diyarbakır, Mersin olmaktadır.

Turkcell Ön Ödemeli Tanışma Seti Bedava 25 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Ön Ödemeli Tanışma Seti Bedava 25 GB İnternet Kampanyasına gelerek Turkcell ailesine katılan müşterilerimiz onlarca GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır. Üstelik yapması gereken sadece Turkcell ön ödemeli hat almak olmaktır. Turkcell ile isteyen bireysel müşterilere 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacak. Üstelik kazançlı günler daha yeni başlıyor 120 gün boyunca ayda 20GB Bedava İnternet daha kazanma fırsatıyla siz değerli yeni Turkcell müşterilerimizi beklemektedir.

Kampanya Detayları

 • Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat almak isteyen bireysel müşterilere özel Bol GB Tanışma Seti Kampanyası sunulmaktadır.
 • Bol GB Tanışma Seti alarak Turkcell Hazır Kartlı olan müşterilerimizin hatları 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacaktır. Bu kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, ayrıca hatlarının açılışını takip eden 120 gün boyunca hatlarına aylık tek seferde 34 TL ve üstü TL yüklemelerinde veya 34TL ve üstü tutarda Pos kanalından paket satın aldıkları aylarda hatlarına o ay için 30 gün boyunca geçerli 20GB internet hediyesi yüklenecektir.
 • Hediye internet faydasından 30 günde maksimum 1 kez, kampanya süresi olan 120 gün boyunca maksimum 3 kez faydalanabilecektir.
 • Hediye paket 30 gün içinde birden fazla alınamaz, yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez.
 • Paket kapsamındaki faydalar yurtdışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.

Turkcell Faturalı Hat Yeni Müşterilerine Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Faturalı Hat Yeni Müşterilerine Bedava 8 GB İnternet Kampanyası siz değerli Faturalı müşterilerimizin de yanında olmaktadır. Turkcell ailesine faturalı tarifelerden giriş yapan değerli Turkcell müşterilerimiz için seçecekleri tarifelerine ek olarak 4 ay boyunca ayda 2 GB Bedava cepten İnternet Kullanım hakkı siz değerli müşterimizin olsun. Turkcell ailesine düzenlenen kampanya kapsamında, turkcell.com.tr üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında, turkcell.com.tr üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır.
 • Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.
 • 2 GB hediyesi yurt içinde geçerlidir, 3. şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
 • 2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifesinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 23 Kasım’dan önce turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde 6 ay 1GB hediyesi geçerlidir.

Turkcell Platinum Black İle Her Ay Bedava 5 GB İnterner Kampanyası

Turkcell Platinum Black İle Her Ay Bedava 5 GB İnterner Kampanyası ile kampanyadan sadece Platinum Black müşterilerimiz yararlanabiliyor. Turkcell Platinum Black olmak için bireysel aboneliklerde Platinum Black Paketlerinden birinde, kurumsalda ise kontratlı 30 GB ve üstü VEYA hem cepte Platinum paketli hem de Evde Fiber Platin paketli olmanız yeterli. Bireysel ve Kurumsal tüm Platinum Black müşterilerimiz kampanyadan yararlanabiliyor. Turkcell ile Bedava 5 GB internet, Turkcell Platinum mobil uygulaması üzerinden her 30 günde 1 kez alınabiliyor. 7 gün yurt içinde geçerli olmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan Platinum Black müşterilerimiz yararlanıyor. Platinum Black olmak için bireysel aboneliklerde Platinum Black Paketlerinden birinde, kurumsalda ise kontratlı 30 GB ve üstü VEYA hem cepte Platinum paketli hem de Evde Fiber Platin paketli olmanız yeterli.
 • Platinum Black müşterilerimiz kampanyadan ücretsiz yararlanabiliyor.
 • Hediye 5 GB internet, her 30 günde 1 kez alınabiliyor. 7 gün yurt içinde geçerli oluyor.
 • Fayda Platinum mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor. Hediye internetinizi kullanmak için her ay Platinum mobil uygulamasını ziyaret ederek, İnterneti Al butonundan aktif hale getirebilirsiniz.

Turkcell Lifecel İlk Hattım Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Lifecel İlk Hattım Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile genç müşterilerimiz de Bedava İnternet kampanyasından faydalanabilmektedir. Üstelik yapması gereken sadece Lifecell İlk Hattım ile Dergilik uygulaması üzerinde bulunan çocuk kategorisinden her ay düzenli olarak 3 adet dergi indirmek olmaktadır. Her ay 3 adet derği indirene Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Turkcell Lifecell ile okumaya teşvik eden kapmanya aynı zamanda kazandırmaya da teşvik etmektedir.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ve ön ödemeli Lifecell İlk Hattım tekliflerindeki müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Lifecell İlk Hattım’a özel Dergilik uygulamasında çocuk kategorisinden, her bir ay için, ayda 3 dergi indiren müşterilerimize 1 ay geçerli her yöne 1 GB hediye!
 • Hediye aylık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.
 • Kampanya sadece yurt içinde geçerlidir.

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası ile Tyrkcell’i müşterilerimiz müzik dinledikçe Bedava İnternet kazanıyor. Tukcell fizy Premium üyeliklerinden herhangi bir tanesine sahip müşterilerimiz müzik dinledikçe Bedava İnternek kullanım hakkı kendilerine hediye edilmektedir. Üstelik yapmanız gerekn sadece fizy üzerinden müzik dinlemek ve Bedava İnternet kazanmak olacaktır. Turkcell ile fizy müzik dinleyicilerine Bedava GB İnternet kullanım hakkı haftalık olarak hatlarına tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya süresi 1 Şubat 2020 – 31 Aralık 2021arasıdır.
 • Kampanya kapsamında bireysel veya kurumsal Turkcell müşterisi olup fizy premium üyesi olan kullanıcılar bir takvim ayı içerisinde 250 şarkı dinlediklerinde haftalık 1GB, 500 şarkı dinlediklerinde ise haftalık 1GB daha olmak üzere toplamda haftalık 2GB kazanır. Kampanyadan yalnızca fizy premium üyeleri yararlanabilir. Kampanyadan ayda yalnızca bir defa olmak üzere toplamda 2GB kazanılabilir, hediyeler her ay yenilenir. Kullanıcılar premium oldukları süre boyunca her ay kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında dinlenilen şarkılar anlık olarak sayılmaktadır, ödül kazanılması için premium üyeliğinin ilgili ayda devam etmesi ve hediye kazanılabilecek minimum bareme gelinmesi gerekmektedir.
 • İlgili ay içerisinde premium üyeliğinden vazgeçen kullanıcıların dinlediği şarkılar kampanya kapsamında sıfırlanacaktır. Tekrar premium alması durumunda ilgili aydaki hediyelerden henüz yararlanmadı ise tekrardan kampanyaya katılması mümkündür.
 • fizy mobil uygulaması ve fizy.com web player üzerinden yapılan şarkı dinlemeleri kampanya kapsamında sayılmaktadır.

Turkcell Her Gol 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Her Gol 100 MB Bedava İnternet Kampanyası ile seçilen maçta atılan her gol Bedava İnternet kazandırıyor. Uygulamayı indiren kullanıcılar tarafından paketlerine göre her hafta ücretsiz olarak her gol 100 MB kampanyasına katılım hakkı kazanmaktadır. Seçtikleri bir maç için o maçta atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB internet kazanırlar. Ücretsiz katılım hakları bittikten sonra ek hak elde etmek için mobil site ve uygulamalar üzerinden katılım sağlayanlar 3 TL karşılığında ek ücret öderler. Maçta gol olmazsa minimum 100 MB haftalık internet alırlar. Maksimum limit 1000 MB olmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Kampanyaya katılım ücretsiz haklarınız bittikten sonra tüm vergiler dahil 3 TL’dir. Seçtiğiniz maçın 0-0 bitmesi durumunda hattınıza haftalık 100 MB internet paketi tanımlanır. Maksimum 1000 MB haftalık internet paketi alınabilir. Dilediğiniz sayıda katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Maç başladıktan 10 dakika sonrasına kadar katılım yapılabilir. Maç bittikten sonra abone Goller Cepte uygulamalarına giriş yaparak kazandığı MB’ları hattına yükleyebilir. Yükleme yapıldığında aboneye sms ile bilgi verilir. Paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2220’ye göndererek yapabilirsiniz. Paketiniz bittiğinde yapılan kullanımlar data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Kampanya sadece ses hatları için geçerlidir.
 • Paketinizin %80 ve %100’ü dolduğunda kısa mesajla bilgilendirilirsiniz.
 • Goller Cepte Dünya Paketi üyeleri haftada 5 kez, Avrupa Paketi üyeleri haftada 2 kez, İddaa Paketi üyeleri haftada 3 ücretsiz, Goller Cepte Standart Paket üyeleri haftada 6 ücretsiz, Goller Cepte Süper Paket üyeleri ise haftada 8 ücretsiz katılım hakkına sahiptir.
 • Hız kısıtlı paketi olan aboneler de kampanyaya katılabilir.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamalarına Bedava 500 MB İnternet Paketi

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamalarına Bedava 500 MB İnternet Paketi siz değerli müşterilerimize hediye edilmektedir. Turkcell ile Goller Cepte ile süper bir kampanya 4 büyük takımın taraftarlarına özel uygulama olmaktadır. Hemen İOS ve Android cihazınıza takımınızın uygulamasını indirin anında Bedava 500 MB İnternet kazanarak güle güle kullanın.

Kampanya Detayları

 • GollerCepte’nin 4 büyük takımın taraftarına özel uygulamaları GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olarak iPhone AppStore ve GooglePlay Store’dan indirilebilir.
 • Uygulamaları indirenler bir defaya mahsus olmak üzere, hatlarına tanımlı, 24 saat geçerli 500MB internet paketi kazanırlar.
 • Internet paketinin tanımlanabilmesi için Turkcell 2G, 3G veya LTE bağlantısı üzerinden bağlantı yapılması veya Wifi şebekesi üzerinden gelinen bağlantılar için şifre ile cep telefonu numarasının doğrulanması gerekmektedir.
 • Tanımlanan 500MB’lik internet paketi 1 defaya mahsus olup 500MB’lık kotası bittiğinde data tarifeniz devam eder, 500MB bitmediğinde ise 24 saat süre sonrasında paket otomatik sona erer.
 • Ayrıca, uygulama içerisinde, arkadaşlarını davet eden Turkcell’liler uygulamayı indirip kuran ve 3G veya OTP ile bağlantı sağlayıp numarasını doğrulayan her arkadaşları için 500MB internet paketi kazanırlar.

Turkcell ile Çevreci Faturaya Geç Bedava 2 GB İnternet Kazan

Turkcell ile Çevreci Faturaya Geç Bedava 2 GB İnternet Kazan kampanyasına katılım sağlayarak anında Bedava 2 GB İnternet kazanabilirsiniz. Turkcell ile E-Faturaya ya da SMS faturaya geçiş yapan değerli müşterilerimiz hemen Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadırlar. E-Faturaya geçen müşterilerimiz Bedava İnternet kullanım hakkından sadece bir defaya özel faydalanabilmektedirler. Turkcell müşterilerimiz E-fatura uygulamasına geçtikleri takdirde, Zamandan kazandırır. Faturalarınız postada takılmadan anında size ulaşır! Cebinizden kazandırır. E-fatura kullandığınızda ayrıntılı fatura ücretsizdir! Kolaylık kazandırır. Pratiktir, hep e-posta kutunuzdadır, istediğiniz zaman geçmiş faturalarınızı kontrol edebilirsiniz. Üstelik yasaldır! Birde Turkcell müşterilerinin E-Faturaya geçişleri tamamen ücretsiz olmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Konuşma /data  hatlarının faturasını SMS Fatura veya E-fatura ile almaya başlayan müşterilerimize haftalık 2 GB  BEDAVA İNTERNET avantajından yararlanacaktır.
 • Bu kampanya, bireysel faturalı hatlar için geçerlidir.
 • 2 GB internet avantajı, E-fatura veya SMS Fatura geçişinin ardından otomatik olarak başlayacaktır. Kampanyadan kazanılan 2 GB BEDAVAinternet paketi müşterinin sahip olduğu diğer internet paketlerine göre öncelikli kullanılır.
 • Kampanyaya katılım ve iptal için gönderdiğiniz kısa mesajlar ücretsizdir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kazan Kampanyası ile Turkcell Faturalı – Faturasız tüm müşterilerimiz Bedava İnternet kazanmaya son sürat devam ediyor. Turkcell Faturalı – Faturasız tüm müşterilerimiz Salla Kazan kampanyası doğrultusunda herhafta onlarca Bedava GB Bedava İnternet ve daha bir sürü farklı sürprizler sizleri beklemektedir. Turkcell Salla Kazan kampanyası ile artık hediyelerinizi kendiniz seçebiliyorsunuz. Turkcell müşterilerimiz salladıkça kazanmaya devam ediyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.
 • Turkcell’e yeni katılan aboneler bir sonraki Cuma’dan itibaren kampanyaya katılabilirler.
 • Hediye alma hakkı her Cuma yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.
 • Belirtilen bilgi ve kriterlere göre seçilecek abonelere dönemsel olarak Dijital Operatör uygulaması üzerinden kampanyaya katıldıkları anda 2 hediye seçeneği sunulup abonenin hediyesini seçmesi talep edilerek seçilen hediye aktiflenir.  Hediye seçme opsiyonundan faydalanmak için müşterilerin cihazlarında Dijital Operatör uygulamasının IOS ve Android v11.3 ve üzeri sürümlerinin yüklü olması gerekmektedir.

Turkcell Salla Kazan Hediyeleri

HEDİYELER DETAYLAR
Aylık TV+ Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Fizy Premium Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
2 Aylık Fizy Premium Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 60 gün boyunca geçerlidir.
3 Aylık Lifebox Üyelik Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 2.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık GollerCepte Süper Paket Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Dergilik Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Hürriyet Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Upcall Statune Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
App Store’da geçerli 10 TL hediye Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
App Store’da geçerli 5 TL hediye Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Google Play’de geçerli 10 TL hediye Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Google Play’de geçerli 5 TL hediye Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
League of Legends oyununda geçerli 10 TL hediye Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 gün boyunca geçerlidir.
Zula oyununda geçerli 10 TL hediye Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 gün boyunca geçerlidir.
Paycell Hediye Dünyam’da geçerli 1000 Puan Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 25 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 10 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 3 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
3 Ay Tekrarlı Aylık 3 GB Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
3 Ay Tekrarlı Aylık 1 GB Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 10 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 5 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 4 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 2 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
2 Haftalık 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 14 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 500 MB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 2 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
2 Günlük 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 2 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 500 MB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
12 Saatlik 2 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 12 saat boyunca geçerlidir.
12 Saatlik 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 12 saat boyunca geçerlidir.
6 Saatlik 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 6 saat boyunca geçerlidir.
3 Saatlik 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 saat boyunca geçerlidir.
1 Saatlik 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 saat boyunca geçerlidir.
Paylaş Haftalık 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Paylaş Günlük 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Paylaş Haftalık Sahur 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece 22:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir.
Haftalık Hafta İçi 5 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.
Haftalık Hafta İçi 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.
Haftalık 4 GB Facebook & Twitter Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 2 GB Facebook & Twitter Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB Facebook & Twitter Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 4 GB Instagram Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB Instagram Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 2 GB Instagram Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB Instagram Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 5 GB Youtube Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 4 GB Youtube Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB Youtube Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 2 GB Youtube Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB Youtube Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB Facebook & Twitter Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB Instagram Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB Youtube Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Turkcell İçi 10.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Her Yöne 250 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 10.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 1.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Turkcell İçi 1.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 500 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 100 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük Her Yöne 100 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 1000 SMS Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük Her Yöne 1 Saat Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Hafta Sonu Her Yöne 1.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında sadece ilk hafta sonu boyunca geçerlidir.
Tarifen Turkcell’den İlgili ay sonunda oluşacak fatura için geçerlidir.
 Turkcell.com.tr’de  200TL ve üzeri Alışverişe 50TL İndirim Çeki Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Turkcell.com.tr’de 1500TL ve üzeri Alışverişe 100TL İndirim Çeki Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
 Turkcell.com.tr’de 3000TL ve üzeri Alışverişe 200TL İndirim Çeki Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Turkcell.com.tr’de  4000TL Alışverişe 300TL İndirim Çeki Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
 Turkcell.com.tr’de  5000TL Alışverişe 400TL İndirim Çeki Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu