Uyguladığı kampanyanlar ile birlikte müşterilerine önemli imkânlar sağlayan Türk Telekom’dan yeni bir kampanya haberi, geldi. Türk Telekom müşterilerinin sevinmesine neden olacak yeni kampanyasında tam 30 GB internet hediye kazanmak mümkün. Kampanyanın detayları ve başvuru koşulları haberimizde.

Türk Telekom 30 GB İnternet Hediye

Türk Telekom’un hediye internet paketi kampanyasında kullanıcılarını çok sevindirecek bir gelişme yaşandı. Yeni kampanya ile birlikte Türk Telekom haftalık bedava internet kullanmak isteyenlere 30 GB hediye paket sunuyor. Aylık bazda ise 10 GB yine bedava internet imkânı sağlıyor. Buna göre 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek olan kampanya il bazlı olarak başlatıldı. “İlinize Özel Hediye 10 GB Kampanyası” adını taşıyan kampanya, Ekim ayı boyunca Balıkesir ve Çanakkale illerinde yaşamakta olanlara türk telekom bedava internet sunuyor. Söz konusu iki ilde yaşamanız halinde Türk Telekom’a yeni hat ya da numara taşıyarak geçilmesi halinde bedava interneti kazanmak mümkün. Çanakkale ve Balıkesir bölgelerinde yaşayan kişiler, kendilerine en yakın olan Türk Telekom bayilerine giderek Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ya da Selfy Efsane 10 GB tarifelerine geçiş yaparlarsa, hediye internetleri hemen hesaplarına tanımlanacak. Bu noktada sadece mağazadan hediye internetinizi talep etmeniz yeterli olacak.

Sil Süpür Uygulaması ile Haftalık 30 GB Hediye İnternet

Türk Telekom aynı zamanda haftalık olarak da hediye internet paketleri sunuyor. Buna göre Türk Telekom tarafından haftalık 30 GB’a kadar hediye internet kullanabilirsiniz. Bedava internet kullanmak isteyenlere yönelik özel bir uygulama kapsamında sunulan yöntem, böylece Türk Telekom’u da rakiplerinin ötesine taşımayı sağlıyor. Sil Süpür uygulaması ile hem günlük bedava internet hem de farklı imkânlar sunan Türk Telekom böylece kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Günlük 5 GB, gece geçerli olacak 10 GB hediye internet ve toplam haftalık 30 GB hediyenin yanında MNG Kargo’dan yüzde 30 indirim gibi farklı alanlarda da özel indirimler sağlıyor. Sil Süpür uygulamasından bedava internet kazanmak isteyenler ilk olarak uygulamayı telefonlarına yüklemeleri gerekiyor. Uygulamanın yüklenmesinin ardından uygulamaya giriş yapılmalı ve sil süpür oynanması yeterli oluyor. Oyun esnasında geçirilen süreye ve geçilen seviyelere göre bedava internet kazanmak mümkün hale geliyor. Kazanılan bedava internet sayesinde internet iletişiminizi sürdürebilir ve sosyal medya kullanımı başta olmak üzere istediğiniz kanallarda kullanabilirsiniz.

Hediye internet için şu adımları izleyin;

  • Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirin,
  • Android Uygulamayı İndirmek İçin TIKLAYINIZ
  • IOS Uygulamayı İndirmek İçin TIKLAYINIZ
  • Uygulamaya giriş yapın,
  • Giriş yaptıktan sonra ana ekranın sağ üst köşesinde olacak hediye paketine tıklayın
  • Açılacak sayfada kampanyalara girin ve sil süpürü bulun.
  • Karşınıza çıkacak sis bulutunu süpürün ve hediyenizi kullanın.
Editör: TE Bilisim