Araç Almak İseyenere Müjde! Halkbank’dan Düşük Faizlik Taşıt Kredisi Kampanyası

Hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenler veya mevcut arabasını satıp daha yeni bir model araç satın almak isteyenleri yakından ilgilendiren cazip faiz oranlı ve esnek ödeme imkanlı taşıt kredisi kampanyası Halkbank’tan geldi! Halkbank, nisan ayı içinde taşıt kredisi kullanacak müşterilerine özel Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası’nı başlattığını duyurdu. Halkbank’tan taşıt kredisi kullanmak isteyenlerin bilmesi gereken tüm ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Özellikle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkisini artıran koronavirüs salgının sebebiyle ekonomik hayatta durgunluk dönemine girildi. Salgınla mücadele döneminde taşıt alım satım oranlarının da düşüş yaşadığı görüldü. Bu süreçte yeni bir otomobile sahip olmak isteyen vatandaşlara avantajlı fırsatlar sunan bankalar da peş peşe kredi kampanyalarını duyurmaya başladı. Devlet bankaları arasında yerini alan Halkbank da araba satın almak isteyen müşterilerine özen nisan ayı kapsamında “Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası”nı güncelledi.

Halkbank Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları

Halkbank bünyesinde başlatılan Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası’ndan yararlanarak hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyen müşterilere nisan ayı içinde yüzde 0.94 faiz oranı imkanı sunuluyor. Söz konusu faiz oranı bütün vade seçeneklerinde sabit olduğu için müşterilerin taksit tercihlerine göre değişiklik göstermiyor. Güncel taşıt kredisi oranı ile finansman desteği almak isteyen vatandaşlar için belirlenen en uzun vade seçeneği de 5 yıl (60 ay) olarak duyuruluyor. Tüm bunların yanı sıra Halkbank, kredi ödemeleri hakkında yaptığı açıklamasında taşıt kredisi kullanan müşterilerin sıfır kilometre araba alımlarında ilk taksit ödemelerini 3 ay sonra yapabilecekleri müjdesi de verildi.

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası’ndan yararlanan vatandaşlar, 120 bin TL’ye kadar olan kredilerini 5 yıl içinde taksitlendirerek geri ödeyebilecekler. Bu limiti aşan taşıt kredisi kullanımlarında ise müşterilere en fazla 48 ay vade seçeneği sunulacak. Bankanın avantajlı kampanyasından yararlanarak 20 bin TL tutarında kredi kullanan bir müşteri, 60 ay vade seçeneğinde aylık 460 TL taksit ödeyerek kredi borcunu kapatabilecek. Taşıt kredisinin toplam geri ödeme tutarı ise 5 yıl sonunda 27 bin 634 TL’yi bulacak.

Kamu Bankaları Temel İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Başvuru Nasıl Yapılır?

Devletten Kira Yardımı Nasıl Alınır, Kimlere Veriliyor?

1000 TL Sosyal Yardım Ödemelerinin İkinci Kısmı Başladı! Başvuru Yapılacak Mı?

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu