Peugeot tarafından araç sahibi olmak isteyenlere harika bir fırsat sunuluyor. Kampanya dahilinde 0,99 kredi oranları ile birlikte sıfır kilometre aracınıza sahip olabilirsiniz. Özellikle markanın çok satan modellerinde de geçerli olan kampanya sayesinde cazip indirimler sizi bekliyor.

Kampanyalı Peugeot 208

50.000 TL’ye kadar 0, 99 faiz oranı ile birlikte markanın en çok tercih edilen modellerinden olan 208’i satın alabilirsiniz. 100 beygir motor ve 250 Nm torka sahip olan araç şehir içi kullanımda kullanışlılığı ve rahatlığı bir araya getiriyor. Dizel versiyonunda düz vites seçeneği varken benzinli versiyonunda ise tam otomatik vites seçeneği de sunuluyor. Peugeot 208’i 185 bin TL’den başlayan fiyatlar ile alabilirsiniz.

Kampanyalı Peugeot SUV 2008

Markanın en çok satan modellerinden olan ve hem şehir içi hem de şehir dışında üstün bir konfor sunan Peugeot 2008, 50,000 TL’ye varan 0,99 faiz oranları ile satılıyor. 130 beygir güce sahip olan model 300 Nm tork gibi yüksek bir performans sergiliyor. Hem iç hem de dış yapısında önemli özellikler bulunan modelin satış fiyatı 300 bin liradan başlıyor. Peugeot’nun sunduğu özel taksitli satış kampanyası ile birlikte aracı almak çok daha kolay bir hale geliyor.

Kampanyalı Peugeot 301

Sedan araç tipinde markanın en çok tercih edilen modelleri arasında olan Peugeot 301 modelinde de önemli indirimler ile satış sağlanıyor. 3 silindirli, 82 beygir kapasiteye sahip olan motoru, bu sayede şehir yaşamında ve uzun yolda ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyor. 185 bin liradan başlayan fiyatları için 50,000 liraya varan 0,99 faiz oranı ile kredi kullanabilirsiniz.

Peugeot Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Peugeot tarafından tüm sıfır modellerinde geçerli olan kampanya 50 bin liraya kadar 0,99 faiz oranları ile kredi kullanmayı sağlıyor. Türkiye Ekonomi Bankası ile yapılan anlaşma sonucunda doğrudan banka üzerinden Peugeot araçları satın almak için kredi çekmek mümkün hale geliyor. Bunun için bankaya sadece düzenli gelirinizin olduğunu ibraz etmeniz yeterli oluyor. Kredinin ödenmesi için ise 12 aylık vade süresi sunuluyor.

Kampanyalardan Yararlanmak İçin TIKLAYINIZ

Editör: TE Bilisim