TOKİ'den Dev İndirim Müjdesi! Başvurular 6 Mayıs'ta Başlıyor! TOKİ dev indirim müjdesi haberi vermiş bulunmaktadır. TOKİ tarafından yapılacak olan indirim yüz binlerce kişiyi yakından ilgilendirmektedir. Borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyen vatandaşlara TOKİ tarafından sevindirici haber gelmiş bulunmaktadır. Buna göre Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından, borcunu erken kapatmak isteyen vatandaşlara yönelik olarak gelen habere göre % 20 oranında indirim yapılacağı bildirilmiş bulunmaktadır. TOKİ tarafından belirtilen habere göre de başvuruların 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü başlayacağı belirtilmiştir.

TOKİ Tarafından Esnek Ödemeye % 20 İndirim!

TOKİ Tarafından Esnek Ödemeye % 20 İndirim! TOKİ tarafından borcunu kapatarak ev ve işyeri tapusunu hemen almak isteyen vatandaşlarımız için her yıl düzenlenen indirim kampanyasının bu yılki başvuru başlangıç tarihi 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü olmaktadır. TOKİ bu yıl borcunu peşin olarak ödeyerek, tapusunu hemen almak isteyen iş yeri ve konut alıcı vatandaşlar için % 20 oranında indirim uygulayacağını açıklamış bulunmaktadır. TOKİ tarafından yapılacak olan % 20 indirim kampanyasından, tüm borç bakiyesini kapatmayacak olan vatandaşlarda faydalanabileceklerdir. Borçlarının tamamını kapatmayacak olan vatandaşların, borç bakiyelerinin en az % 25 oranından az olmamak koşulu ile yapacakları ödeme ile birlikte yaptıkları peşin ödeme tutarlarında % 20 oranında indirim uygulanacaktır. Bu kapsamda kampanyadan faydalanmak isteyen konut ve iş yeri alıcı vatandaşların, başvurularını 6 Mayıs 2020 – 19 Haziran 2020 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Başvurular belirtilen ilgili bankaya yapılacaktır. Belirtilen tarihler sonrasında her hangi bir borç kapatma başvurusu söz konusu olmayacaktır.

TOKİ 2020 İndirim Kampanyasından Faydalanma Şartları Nelerdir?

TOKİ 2020 İndirim Kampanyasından Faydalanma Şartları Nelerdir? TOKİ’nin düzenlediği indirim kampanyası kapsamında düzenlenen konut projelerinde konut ve iş yeri alıcılarının başvuru yaptıkları tarih itibarı ile TOKİ için her hangi bir borçlarının bulunmaması gerekmektedir. Kampanya kapsamında geri ödeme taksit başlangıçları 2018 yılının sonuna kadar olan başlangıç yapan ev ve işyeri sahipleri yararlanabilecektir. Taksit sayısı 12 ve daha az olan vatandaşlar kampanyadan faydalanamayacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen ev ve iş yeri alıcılarının Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzaladığı aracı bankalardan konut kredisi kullanabileceklerdir.

Bireysel Temel İhtiyaç Desteği Kredisi 5 Milyon Kişiye Ulaştı

5 Soruda 1.177 TL Nakdi Ücret Desteğinin Hakkında Tüm Detaylar

Yeşil Kartlılara Verilen Para ve Devlet Yardımları