Skoda’nın uzun zamandır beklenen modeli Scala için özel bir kredi kampanyası devam ediyor. Skoda Scala almak isteyenler sıfır faizli kredi kampanyasından yararlanarak aracı satın alabiliyorlar. Buna göre sıfır araç almak çok daha kolay hale geliyor.

Skoda Scala Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

Alanında hatırı sayılı bir kullanıcı kitlesine sahip olan Skoda, yeni modeli Scala için önemli bir kampanya yürütüyor. Buna göre 2020 Skoda Scala almak isteyenler sıfır faiz ve özel fiyat avantajları ile araçlarına kavuşabilecekler. Markanın en çok tercih edilen modellerinin başında gelen Scala için sunulan fırsatı değerlendirmek isteyenler 50 bin TL’ye 12 ay – yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Buna göre Skoda Scala alacaklar, 50 bin liraya kadar destek kapsamında yararlanarak, araçlarını en kısa sürede alabiliyorlar. Ödemeler ise 12 aya eşit şekilde bölünüyor ve taksit ödemeleri bu şekilde gerçekleştiriliyor.

2020 Skoda Scala Özellikleri

2020 yılında Türkiye’de satışa sunulan Skoda Scala markanın yeni gözdesi olarak öne çıkıyor. Zarif ve sportif tasarımın öne çıktığı modelde, özellikle dinamik görünümü ile şehir yaşamına en iyi şekilde uyum sağlıyor. İç ve dış tasarımında yumuşak hatların baskın olduğu modelde, birinci sınıf yolculuk yapmak da daha olanaklı bir hale geliyor. En güncel ve gelişmiş teknolojileri kullanan Scala, böylece sürüş keyfini daha fazla arttırırken aynı zamanda yolcu güvenliğini de had safhada tutuyor. MQB platformuna sahip olan model, altyapısı nedeniyle daha fazla özelliği ve ekonomiyi de bir araya getiriyor. Farklı motor güçlerinde sunulan modelin motor kuvveti ise şehir içi ve şehir dışı yollarda her zaman en iyi şekilde yol alacak şekilde görülüyor. Aracın 100 kilometreye varma hızı ise 11 saniye sürüyor ve böylece sınıfında hızlı özellikler taşıyor. " width="100%" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">
Editör: TE Bilisim