Ünlü Japon otomobil devi Honda, Ekim ayında sıfır araç almak isteyenlere özel kampanyalar sunuyor. Düşük faiz oranları ve vade süreleri ile birlikte Honda bayilerinden araç almak daha kolay hale geliyor. Kampanyalardan yararlanmak için Ekim ayı sonuna kadar bayilere gidebilirsiniz.

Honda Ekim Ayı Kampanyası

Sıfır kilometre araç almak isteyenler için Japon otomobil devi Honda tarafından önemli bir kampanya başlatıldı. Honda CRV’ler avantajlı fiyatlar ile müşterilere sunuluyor. Japonya’da üretilen CRV’ler 400 bin TL’den satışa sunuluyor. Alanında en yüksek özelliklere sahip olan modellerden birisi olan CRV almak isteyenler avantajlı fiyattan yararlanıyorlar. Diğer bir önemli kampanya ise Honda’nın en çok tercih edilen modellerinde görülüyor. Honda Civic Sedan modellerinde 60 bin liraya kadar 12 aylık vade süresi ve 0,99 faiz oranı ile kredi imkânı sağlanıyor. Kredinin tahsis ücreti ise 315 TL kesinti yapılıyor. Buna göre yüzde 0,99 faiz oranı ile 12 aylık krediden çekildiğinde aylık ödemesi 5 bin 394 TL oluyor. Geri ödeme tutarı ise faiz oranı ile birlikte 64 bin 733 TL oluyor. Hodan Civic modelleri ise 1,5 Elegance otomatik vites 282 bin TL, Honda Civic Sedan 1,6L Elegance otomatik vites 220 bin TL, LPG’li Honda Eco ise 228 bin liradan satışa çıkarılıyor.

Yeni Honda Civic Özellikleri

Yeni Honda Civic kullanıcı dostu detaylar ile öne çıkıyor. Japon otomotiv anlayışının önemli bir yansıması olan model daha güçlü motor performans özellikleri ve aynı zamanda araç içi konforlu yapısı ile sürücü ve yolculara daha üstün bir hizmet sağlamayı başarıyor. Açılabilir cam tavan, LED ön farlar, dijital gösterge ekranı, özel alaşımlı jantlar ile dikkat çeken modelin dış tasarımda keskin hatlar yumuşak çizgiler ile birlikte özel bir görünüme kavuşuyorlar. İç kısmında ise konforlu koltuklar, sürücünün ihtiyacı olan tüm alanlara erişim sağlama kolaylığı gibi özellikler öne çıkıyor. Yeni Civic modelleri aynı zamanda son teknoloji özellikleri de kendisinde barındırıyor ve böylece hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımda büyük kolaylık sunuyor.
Editör: TE Bilisim