Sevgili ziyaretçilerimiz merhaba;

Küresel çapta büyük bir felaketten geçtiğimiz şu günlerde ulus olarak hem maddi hem de manevi anlamda büyük bir sınav veriyoruz. SGK Hocası portalı olarak bugüne kadar sizlere resmi işlemler, prosedürler, haklarınız konusunda bilgi amaçlı destek vermeye çalıştık.

Bu zor günlerimizde bilginin yanında maddi anlamda da ufak anlamda bir katkımızın olmasını istedik.

Bu amaçla;

SGK Hocası portalı olarak ihtiyaç sahibi takipçilerimize her ay 2 kişiye olmak üzere 100 TL’lik BİM, A101 yada ŞOK marketlerde geçerli hediye çeki vermeyi düşündük. Bu zor süreçte ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza biz de elimizden geldiğince yardımcı olmak istiyoruz.

Bizler de ‘’taş taşıyan karınca’’ misali ufak da olsa bir destekle sizlerin bir nebze olsun nefes almasını istiyoruz. Yapılacak çekilişle birlikte her ay takipçilerimizi sevindirmek bizde manevi haz uyandıracaktır.

Bu doğrultuda;

Çekiliş her ay sonu yapılacaktır ve ayın ilk iş günü kazanan takipçimize ister hediye çeki olarak isterse de nakdi olarak destek yapılacaktır. Mayıs ayı çekilişine katılmak için ilk yapmanız gereken çekiliş sayfamızı Facebook’ta paylaşarak daha çok kişiye erişmesini sağlamak olacaktır.

Çekilişe katılmak isteyen takipçilerimiz, paylaşım linki ile yorum kısmına adını soyadını, Facebook paylaşım linkini ekleyerek katılabilirler.

Saygılarımızla…

Editör: TE Bilisim