SGK Görevde Yükselme Sınav Sonuçları Kesin Liste Ne Zaman Açıklanacak

21 Ocak 2017 tarihinde Sosyal Güvenlik Kurumu görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı yapılmıştır.  Sosyal Güvenlik Kurumu görevde yükselme sınavı sorularını buradaki yazımızda paylaşmıştık. Kurum personelinin sınav soruları ve sonuçları ile ilgili yorumlar da aynı yazının altında yer almaktadır.

21 Ocak 2017 tarihinde yapılan Sosyal Güvenlik Kurumu görevde yükselme sınavı sonuçları ise 10 Şubat 2017 tarihinde açıklanmıştı. Peki sınav sonuçları ile ilgili kesin liste ne zaman yayınlanacak.

SGK görevde yükselme sınavı kesin Liste ne zaman yayınlanacak?

Yetkililer ile yaptığımız görüşme neticesinde Sosyal Güvenlik Kurumu görevde yükselme sınav sonuçları ile ilgili kesin listenin en geç bu hafta cuma gününe kadar açıklanması beklenmekte. Herhangi bir problem olmazsa bu hafta içerisinde sonuçların ve mülakata hak kazananların liste halinde Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından duyurulacağı düşünüyoruz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu