Renault’nun en çok tercih edilen modelleri arasında olan Clio düşük faiz oranları ile yeni sahiplerini bekliyor. Ekim ayı kampanyası ile birlikte sınırlı sayıda bulunan Renault Clio için düşük faiz ile birlikte satışa sunuluyor.

Renault’dan Clio Kampanyası

Ekim ayı kampanyaları kapsamında sınırlı sayıda satışa sunulan Renault Clio modeli düşük faiz oranları ile satışa çıkıyor. Renault Finans’tan kredi kullanılması halinde 2020 yeni Renault Joy 1.0 modeli 134.900 TL yerine 130 bin TL’ye düşerken aynı zamanda faiz oranı da 1,34 olarak belirlendi. Buna göre belirlenmiş olan peşinat ve son taksit arasında da kalan miktar 1,34 faiz oranı ile 35 eşit taksit ile ödeniyor. Buna göre aylık 1,675 TL ödeme ile toplamda 35 ay kapsamında sıfır kilometre Renault Clio sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında 2020 Renault Clio HB modelinde de kampanya kapsamında 125,900 TL yerine 120 bin TL’ye yine aynı faiz oranı ile satışa çıkarıldı.

Renault Clio 2020 Özellikleri

Renault markasının en çok satan ve tercih edilen modelleri arasında yer alan Clio, yenilenen tasarımı ve güçlü özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle dış kasada yapılan iyileştirmeler modeli çok daha güçlü ve dikkat çekici bir hale getirmiş. C şeklinde bulunan gündüz farları etkili bir tasarım sağlarken, dikkat çekici krom detaylar da yeni gövde tasarımını oluşturuyor. İç kısımda da yeni Renault Clio’da önemli yenilikler görülüyor. Sürücü odaklı olarak geliştirilmiş olan kokpiti daha iyi bir sürüş deneyimi yaşatırken, güvenliği de en iyi şekilde sunmaya özen gösteriyor. Tüm bunların yanında ise model acil fren destek sistemi, eller serbest park etme, 360 derece dönebilen ve güçlü motor özellikleri ile özel bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. " frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>
Editör: TE Bilisim