Sıfır araç almak isteyenlere Opel tarafından önemli bir kampanya başlatıldı. Opel modellerinde 70 bin liraya kadar varan kredi tutarı ve sıfır faiz oranları ile birlikte kredi tekliflerinden yararlanmak mümkün oluyor. Belirli modeller için geçerli olan kampanyadan yararlanmak için Opel mağazalarına gitmek yeterli.

Opel Düşük Faizli Kredi İmkânı

Ünlü otomobil markası Opel tarafından sıfır araç almak isteyenlere sıfır faiz oranı ve 70 bin liraya varan tutarlarda kredi imkânı sağlanıyor. Üstelik ödeme açısından da vade süresi esnekliği tanınıyor. Ekim ayına özel olarak sunulan kampanya belirli modellerde geçerli tutuluyor. Buna göre sıfır faiz ile sunulan model ve kredi tutarları şu şekilde;
  • Yeni Corsa, 45.000 TL, 15 Ay, %0 kredi seçeneği
  • Yeni̇ Astra Hb, 50.000 TL, 15 Ay, %0,89 kredi seçeneği
  • GRANDLAND X, 70.000 TL, 15 Ay, %0 kredi seçeneği
  • CROSSLAND X, 50.000 TL, 15 Ay, %0,89 kredi seçeneği
  • ASTRA SEDAN, 50.000 TL, 15 Ay, %0,89 kredi seçeneği
  • INSIGNIA, 70.000 TL, 15 Ay, %0 kredi seçeneği
  • COMBO, 45.000 TL, 15 Ay, %0 kredi seçeneği
  • COMBO CARGO, 45.000 TL, 15 Ay, %0 kredi seçeneği

Yeni Corsa Özellikleri

Sıfır faiz ile sunulan ve markanın en çok tercih edilen Yeni Corsa özellikleri ile öne çıkıyor. 130 beygir güce sahip olan turbo motoru ile alanında iddialı olan model, etkili sürüş modları sayesinde de sürücülere özel bir deneyim yaşatıyor. Aynı zamanda 6 havayastığı olması nedeniyle de son derece güvenlikli bir kullanım sunan yeni Corsa, bu açıdan sınıfının en iyi küçük modellerinden birisi olarak öne çıkıyor. Dış tasarımında yumuşak hatların baskın olduğu Corsa, aynı zamanda geniş bagaj hacmi sayesinde de kullanıcıların pratik şekilde ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Özellikle kapı çizgileri, arka tasarım ve dışarıya doğru dönük tasarlanan tampon tasarımı ile şık bir görünüme sahip olan model, şehir içi kullanımlarda sürücülerin ve yolcuların ihtiyaçlarının en iyi şekilde yanıtlanmasına olanak tanıyor. İç tasarımda ise şık koltuk ve konsol tasarımı ile birlikte güçlü ses sistemi dikkat çekiyor.
Editör: TE Bilisim