Uzun süredir beklenen Yeni Opel Corsa ile birlikte mart ayında Opel’e bahar geldi! Mart ayı içinde ülke genelindeki Opel yetkili satıcılarından yerini alan Yeni Corsa, lansmana özel 114 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Opel’in mart ayına özel başlattığı kampanyada Corsa dışında markanın en çok tercih edilen otomobillerine de yer veriliyor. Opel Bahar Kampanyası hakkında merak edilen tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. Opel’in efsane modeli altıncı nesil Corsa, vade ve tutar fark etmeksizin yüzde 0,99 oranında cazip kredi avantajı ile birlikte satışa sunuluyor. Dört farklı donanım seviyesiyle hatcback sınıfında otomobil tutkunlarının dikkatini çeken Yeni Opel Corsa, sekiz vitesli otomatik şanzımanı, İntelliLux LED Matrix farları, modern sürüş destek sistemleri ve tamamen yenilenmiş olan estetik tasarımı ile yerli otomotiv sektöründe büyük ilgi görmeye devam ediyor. Piyasalara hızlı bir giriş yapan yeni Opel Corsa’ya sahip olmak için mart ayında geçerli olan Opel Bahar Kampanyası’nı kaçırmayın.

Astra HB Modelinde Yüzde 0,49 Faiz Seçeneği

Yenilenen motor ve şanzıman versiyonları ile Astra Hatchback modeli de lansmana özel kaçırılmayacak kampanyalarla Türkiye’nin dört bir yanındaki Opel yetkili satıcılarında yeni sahiplerini bekliyor. Kendi segmentinin en iddialı otomobillerinden biri olan dizel otomatik motor şanzıman kombinasyonuna sahip Opel Astra HB, 120 bin TL’ye 20 ay vade seçeneği ile yüzde 0,49 faiz oranıyla satın almak mümkün oluyor. Finansman kampanyası dışında satışa sunulan fiyatlarda da kaçırılmayacak indirimler yapılıyor. Opel’den kredi kullanmadan Astra HB sahibi olmak istediğinizde lansman dönemi olan Mart ayı boyunca 158 bin 400 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlarla bu araçlara sahip olunabiliyor. Opel Bahar Kampanyası mart ayı sonuna kadar devam ediyor.

Insignia Fiyatları 250 Bin TL’den Başlıyor

Alman otomobil üreticisi markalardan Opel’in amiral gemisi olarak D segmentinde satışa sunduğu Insignia modelinde de mart ayında kaçırılmayacak kampanyalar bulunuyor. 120 bin TL’ye 20 ay, yüzde 0,49 faiz seçeneğinin dışında finansman kampanyasına katılmadan bu araca sahip olmak isteyenler 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla son model Insignia satın alabiliyor.