Ünlü otomobil markası Nissan Ekim ayı kampanyası ile sıfır kilometre araç almak isteyenlere önemli fırsatlar sağlıyor. Nissan tarafından sunulan kampanyalar ile birlikte pek çok modelde sıfır faiz ya da düşük faiz oranları uygulanıyor.

Nissan Qashqai Kampanyası

En çok tercih edilen SUV modelleri arasında yer alan Nissan Qashqai, yenilenen stok seviyesi ile birlikte Nissan bayilerinde satışa çıkarıldı. 1,5 dizel motor ve 7 ileri DCT çift kavramaya sahip otomatik şanzıman seçenekleri ile satışa sunulan model Ekim ayına özel kampanya ile 75 bin TL kredi ve 12 aylık sıfır faiz avantajı ile araç almak isteyenlere sunuluyor. Sıfır faiz avantajından yararlanmak için ise uzatılmış garanti kapsamında aracın alınması gerekiyor. Buna göre Nissan Qashqai modeli almak isteyenlere 75 bin TL’ye varan krediyi sıfır faiz üzerinden uyguluyor ve 12 aylık eşit taksit ödeme imkânları sağlıyor. Ayrıca markanın özellikle şehir içi kullanımında en çok tercih edilen modellerinden olan Micra için de 50 bin TL kredi 12 aylık vade süresi ile 0,59 faiz oranı ile kullanıcılara sunuluyor. Şehir içi kullanımda sportif hatları ile öne çıkan Micra, böylece düşük faiz oranı ile kredi kullanılarak satın alınabiliyor. Kampanyaya katılım göstermek isteyenler Ekim ayının sonuna kadar Nissan mağazalarından başvuru yapmaları gerekiyor. Yenilenmiş stok durumu ile satın almak istedikleri araçlar en kısa sürede sürücülere teslim ediliyor.

Yeni Qashqai ve Micra Özellikleri

Yeni Qashqai ve Micra gelişmiş özellikleri ile kullanıcıları bekliyor. SUV alanında önde gelen bir marka haline gelmiş olan Qashqai, yenilenmiş dış kasası ve iç tasarımındaki şıklık ve güvenlik ile satışa çıkarılıyor. Güçlü motor ve tork özelliklerinin yanında sürücü ve yolculara da eşsiz bir konfor sunan Qashqai, şehir içi ya da şehir dışı kullanımda en zorlu yollarda bile rahatlıkla hareket edebiliyor. Yeni Micra ise kompakt tasarımları ve boyutları ile şehir içi araç kullanımını çok daha kolay bir hale getiriyor. Aynı zamanda güvenlikli yapısı sayesinde yolcuların sürüş güvenliğini de sağlayan Micra motor özellikleri bakımından da üstün performans sergiliyor.
Editör: TE Bilisim