Türkiye’de akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar sürücülerin cebine olumsuz yansımaya devam ediyor. Küresel piyasalarda brent petrol fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar, yurt içinde döviz kurundaki artış ve enflasyon gibi diğer birçok etken akaryakıt fiyatlarında olumsuz yansımaya devam ediyor.

Sürücülerin bu dönemde daha avantajlı şekilde akaryakıt alışverişlerini yapmalarını sağlamak için bankalar ve akaryakıt istasyonları ise harekete geçti. Son olarak ING Bank ile Opet arasında yapılan anlaşma sonrasında sürücülerin akaryakıt alışverişlerini 50 TL indirimli olarak yapmaları hedefleniyor. 50 TL akaryakıt indirimi ile sürücüler avantajlı şekilde araçlarına yakıt alabilecekler.

OPET İSTASYONLARINDA 50 TL İNDİRİM FIRSATI!

ING Banka ve Opet yeni bir kampanyaya daha imza attı. ING Bank Kredi Kartı ile 16 Şubat – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarından farklı günlerde 4 defa 250 TL yapılacak harcamaya, 50 TL indirim fırsatı sunulacak. Kampanyaya kolayca katılım sağlanarak sürücülerin çok daha avantajlı bir şekilde akaryakıt alışverişlerini yapmalarına imkan verilecek.

31 Mart tarihine kadar ilgili Opet istasyonlarında geçerli olacak kampanya kapsamında sürücülerin avantajlı bir şekilde akaryakıt almaları sağlanacak. Bu kapsamda harcamaların her birinin farklı günlerde yapılması gerekiyor. Aynı gün içinde yapılan akaryakıt ya da otogaz harcamalarında sadece bir harcama kampanyaya dahil edilecek. İndirim fırsatlarından yararlanarak avantajlı bir şekilde akaryakıt alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

KAMPANYAYA KATILIM NASIL SAĞLANACAK?

ING Bank Kredi Kartı ile 16 Şubat – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarından farklı günlerde yapılacak 4 defa 250 TL harcamaya, 50 TL indirim sunulacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenler harcama yapmadan önce ‘’OPET’’ yazarak 2205’e SMS göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirler.

Akaryakıt fiyatlarında son dönemde yaşanan artışlar sonrasında sürücüler cazip indirim fırsatlarıyla farklı banka ve akaryakıt istasyonlarını tercih etmeye başladılar. Çok daha avantajlı şekilde akaryakıt alışverişlerinizi yapmak için SMS ile hızlıca ING Bank ve Opet 50 TL indirim kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. Benzer kampanyaların önümüzdeki dönemde de devam etmesi bekleniyor.

Editör: TE Bilisim