Marketlerde birçok ürünün fiyatının artmasının ardından vatandaşlar avantajlı market kampanyalarını araştırmaya başladırlar. Bankalardan gelen yeni duyurular ise çok daha avantajlı şekilde market alışverişlerini yapmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Bu kapsamda ilgili kişilerin hesaplarında 150 TL’ye kadar ödemeler geçmeye başladı.

Türkiye İş Bankası tarafından duyurulan kampanya ile vatandaşların market alışverişlerinde daha avantajlı şekilde harcamalarını gerçekleştirmeleri sağlanacak. Maximum kart ile market alışverişlerine özel kampanyaya katılan kişilerin hesaplarında 150 TL MaxiPuan aktarılacak.

MARKET ALIŞVERİŞLERİN 150 TL MAXİPUAN KAMPANYASI!

Türkiye İş Bankası tarafından market alışverişlerini avantajlı hale getirecek kampanya duyuruldu. İlgili tarihler arasında Maximum Kart ile marketlerde yapılacak alışverişlere 150 TL MaxiPuan fırsatı sunulacak. Maximum Kart ile Maximum anlaşmalı marketlerden yapılacak tek seferde 400 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişlerinden sonra farklı günlerde yapılacak 400 TL ve üzeri her peşin alışverişe 30 TL, toplamda ise 150 TL MaxiPuan verilecek.

Kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin İş Bankası’nın dijital kanalları üzerinden 150 TL MaxiPuan kampanyasına katılım sağlamaları mümkündür. Kampanya tarihleri içinde başvurularını yapanlar avantajlı oranlardan yararlanabilecekler.

150 TL MAXİPUAN KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Maximum Mobil’den veya İşCep üzerinden Market kampanyasına katılım sağlayanlar 1 – 19 Mart 2023 tarihleri arasında yapacakları market alışverişleri için MaxiPuan kazanma şansı elde edecekler. Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişlerinden sonra farklı günlerde yapılacak 400 TL ve üzeri her peşin alışverişleri için 30 TL, dilerlerse MaxiMil olarak kullanabilecekleri toplamda 150 TL MaxiPuan kazanma fırsatı sunulacak.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin Maximum Mobil’de veya İşCep’te Kampanyalar bölümünden ‘’Katıl’’ butonuna tıklamaları yeterli olacaktır. Kampanya kapsamıdna Maximum, Maximiles, Priva markalı tüm bireysel kredi kartları yer almaktadır. İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe bulunan mağazaların sanal mağaza veya mobil uygulamalarından yapılan alışverişler için de geçerlidir. Kampanya 19 Mart’a kadar geçerli olmaktadır. 

Editör: TE Bilisim