Türkiye’de son dönemde artan enflasyon etkisi ve diğer nedenlere bağlı olarak marketlerde birçok ürünün fiyatı artış gösterdi. Yaşanan bu artış sonrasında ise vatandaşlar avantajlı kampanyaları ve destekleri araştırmaya başladı. Market alışverişlerine yönelik bankalardan da destek gelmeye devam ediyor.

ING Bank tarafından duyurulan yeni kampanya kapsamında 16 Mart’a kadar geçerli 120 TL fırsatı başladı. Market alışverişlerini daha avantajlı hale getirmek ve destekten yararlanmak isteyen vatandaşlar için cazip oranlar sunulacak. Bu kapsamda kampanyaya katılanlar yapacakları market harcamalarında kazanç elde edecekler.

MARKET HARCAMALARINDAN 120 TL KAZANMA FIRSATI!

ING Bank Kredi Kartı ile 1 – 16 Mart 2023 tarihleri arasında Bonus üye iş yeri marketlerden tek seferde ya da farklı günlerde 400 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 40 TL ve toplamda ise 120 TL bonus kazanma şansı sunulacak. Alışverişlerin her birinin farklı günlerde yapılması gerekmektedir. Aynı gün içinde yapılan harcamalarda sadece bir harcama kampanyaya dahil olur.

ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart kampanyaya dahildir. İlgili kartlar ile kampanyaya katılanların market harcamaları sonrasında kazanacakları bonuslar ise 21 Mart 2023 tarihinde hesaplara yansıyacaktır.

KAMPANYAYA KATILIM ŞARTLARI

ING Bank’ıın 120 TL’ye varan bonus kampanyası kapsamında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri her ikinci harcama için 40 TL, toplamda 120 TL bonus verilecek. Bu kapsamda kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Bonus üye iş yeri marketlerden ilgili ING Bank kredi kartları ile işlem gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için harcama yapılmadan önce GIDA yazıp 2205’e SMS göndermek yeterli olmaktadır. Sadece yurt içinde yapılan harcamalar kampanyaya dahildir. Ayrıca internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler de kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar 21 Mart 2023 tarihinde kartlara yansıtılmaktadır. Market alışverişlerini avantajlı hale getirmek isteyenler için ING Bank tarafından avantajlı oranlar sunulmaya devam ediyor.  

Editör: TE Bilisim