Sıfır araç almak isteyenlere ünlü otomobil firması Kia tarafından düşük faizler ile 100 bin TL’ye kadar kredi kullanım imkânı sunuluyor. Buna göre araç almak isteyenler, Kia bayilerinden uygun ödeme koşulları ile araç sahibi olabilecekler.

Kia’dan Sonbahar Fırsatları

Kia’dan sıfır otomobil almak isteyenlere önemli bir kampanya sağlanıyor. Buna göre Kia Sportage modelinde geçerli olacak şekilde 18 aya varan, 0,89 faiz oranı ile 100 bin TL’ye kadar kredi kullanımı mümkün oluyor. Sıfır araç almak isteyenlere avantajlı bir şekilde sunulan kampanya ile birlikte araç alımında önemli avantajlar elde edebilirsiniz. 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyada, araç bedelinin 120 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70, 120 bin TL üzerindeki kısmı için de yüzde 50 oranında kredilendirme yapılıyor. Kredi oranının belirlenmesinde aracın nihai fatura değeri temel alınıyor. Ayrıca alınacak Kia Sportage modeli 2 yıl ya da 60 bin kilometreye kadar tam garanti altında tutuluyor ve 5 yıl boyunca da Kia özel garanti onarım güvencesi ile müşterilere sunuluyor.

Yeni Kia Sportage Özellikleri

Şehir içi ve şehir dışı kullanım için tasarlanmış olan yeni Kia Sportage güçlü motor özellikleri, dikkat çekici dış hatları ve iç alandaki konforu ile öne çıkıyor.Geniş ailelerin de yolculuk ihtiyaçlarını konforlu bir şekilde giderilmesini sağlayan aracın dış kısmında keskin hatlar ve geniş ızgara sistemi dikkat çekiyor. LED tipi ön farlar ise her zaman en iyi aydınlanmayı sağlarken, 19 inç jantlar ise aracın hem performansını hem de estetik görünümünü tamamlıyor.   İç hacim olarak da geniş olan model, sürücü ve yolcular için de hem güvenlik hem de konfor sağlıyor. Sürücünün elinin altında olan tüm sürüş kolaylığı sunan araçlar ile birlikte daha kolay bir sürüş imkânı sağlanırken, yolcular da konforlu bir şekilde yolculuk ediyorlar. Farklı renk seçeneklerine de sahip olan model, böylece bayilerden pek çok renk kapsamında talep edilebiliyor. Aracın geniş bagaj hacmi ise çok fazla eşyası olanların eşyalarını rahatça taşımalarını sağlıyor.
Editör: TE Bilisim