Temel market, bakkal, manav, kasap ve şarküteri alışverişlerinde bu kişilere 150 TL’ye varan destek verilecek. Ziraat Bankası’ndan ilgililerin hesaplarına tanımlanacak. İşte ayrıntılar…

Türkiye’de artan enflasyon ve üst üste marketlerde temel gıda ürünlerine gelen zamlar sonrasında birçok vatandaş çeşitli kampanyaları araştırmaya başladı. Bu kapsamda 150 TL’ye varan destek ödemeleri yapılacak. Kamu bankasından yapılacak ödeme kapsamında marketten kasaba, şarküteriden manav ve bakkala kadar birçok ürün için ilgililerin hesaplarına yatırılacak.

1 -16 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacak alışverişler için geçerli olan kampanyadan Ziraat Bankası Bankkart müşterileri yararlanabilecek. Bankkart ile yapılacak ilgili alışverişlere yönelik 150 TL’ye varan Bankkart Lira kampanyaya katılan kişilerin hesaplarına yatırılacak.

150 TL BANKKART LİRA FIRSATI!

Ziraat Bankası Bankkart anlaşmalı tüm market, bakkal, kasap, manav ve şarküterilerde üye iş yerlerinden tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL ve toplamda 150 TL Bankkart Lira kampanyaya katılanların hesaplarına tanımlanacak.

1 -16 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında temel gıda ürünleri başta olmak üzere anlaşmalı iş yerlerinde satılan pek çok ürün geçerli olacak. Anlaşmalı iş yerlerinden Bankkart ile belirlenen limitlerde yapılacak alışverişler ile vatandaşların çok daha avantajlı şekilde alışverişlerini yapmaları sağlanacak.

KAMPANYAYA KATILIM NASIL SAĞLANACAK?

16 Mart’a kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak için Bankkart üye iş yerlerinden tek seferde 300 TL ve üzeri her alışveriş için 25 TL ve toplamda 150 TL Bankkart Lira ödemesi yapılacak. Bu kapsamda Bankkart Mobil ile ya da ‘’bankkart.comt.r’’ adresinden veya MARKET yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım sağlanabilecek.

Kampanyadan yararlanmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya ilgili kanallar üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye iş yerlerinden ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanya dahil edilecektir. E-ticaret işlemleri ise kampanya kapsamında yer almamaktadır. Kampanya kapsamında en fazla 150 TL Bankkart Lira kazanılabilmektedir.  

Editör: TE Bilisim