Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, konuk olduğu bir programda, iş ve özel yaşamına dair açıklamalarda bulundu. Özellikle sağlığı ile bir dönem çok büyük sorunlar yaşadığını belirten Doğulu, iyileşme sürecinde de alternatif tıp yöntemlerinin etkili olduğundan bahsetti.

Özel Yaşamına Dair Açıklamalar Yaptı

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, Armağan Çağlayan’ın hazırlayıp sunduğu programa konuk oldu. Programda yaşamındaki bilinmeyenleri ve zor zamanları açıklayan Doğulu, özellikle sağlığı ile önemli açıklamalarda bulundu. Bunun yanında özel hayatı ve babalık hakkında düşüncelerini de açıklayan Doğulu’nun açıklamaları dikkat çekti. Evliliği ile ilgili konuşan Doğulu, “ikimizin de birbirimize ait bir dili oluştu. Evlilik böyle bir şey, uyanık olunmalı. Ben onu tanıdığımı hatta tanımaya niyetim olduğunu söylüyorum. Setlere gittiğimiz de de bu durumu avantaj haline getirmeye çalışıyoruz. Aşkımı taze tutuyor, Neslihan’ı da beni de sinirlendirmiyor. O çalışırken be, ben çalışırken de onun çalışmamasına özen gösteriyoruz. Hasreti de böylece kabul ediyoruz,” dedi.

“Yoksa Ben Olgun muyum?”

Programda kendisine yöneltilen olgun davranışlarının pek çok kimse tarafından beğenilmesine yönelik soru üzerine ise “aslında hep böyleydim ama konuşma kısmına yaşın getirmiş olduğu olgunluk ile erişmiş oldum. İnsan, beşer şaşabiliyor. Şimdi 38 yaşındayım. İçimdeki şeyin olgunlaşması, fikrin düşüncenin olgunlaşmasından bahsediyorum. Yoksa ben olgun muyum? Umarım hayatımın sonuna kadar olgunlaşmamış olurum,” diyerek yanıt verdi. Doğulu aynı zamanda sağlıkla ilgili yaşadıklarından da programda bahsetti. “Sağlıkla ilgili zor sorunlar yaşadım,” diyen Doğulu “üç yıldır bağırsaklarımda sorun var. İrritabl bağırsak sendromu deniliyor buna. Bununla ilgili coğrafyamı ve gıdaları tanımaya başladıktan sonra bedensel bir şifa buldum ve ilaç kullanmadan iyileşebildim. Doktorlar ilaç bulamadı bana. Kilo kaybettim fakat gerçek enerjimi ve gücümü de buldum açıkçası. Bana verilen perhiz hiçbir işe yaramadı. 8 ay içinde yediğim her şeyi yazarak bana ait yararlı olacak perhiz sistemini buldum. Yeme alışkanlıklarımı da değiştirdim. Bu gibi noktalara çok dikkat etiğimde zayıfladım ve şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. Hem de şifa buldum. Bir uzman kadar da konuyla ilgili bilgi sahibi oldum,” diye konuştu.
Editör: TE Bilisim