Ünlü araç firması Hyundai’den sıfır kilometre araç almak isteyenlere düşük faizli kredi imkânı sunuluyor. Buna göre markanın i10 modelini almak isteyenlere 0,99 faiz oranı ve 40.000 TL kredi imkânı sağlanıyor.

Hyundai Düşük Faizli Kredi İmkânı

Hyundai tarafından yeni araç almak isteyenlere önemli bir kampanya sağlanıyor. Buna göre markanın i10 modelini almak isteyenlere 0,99 faiz oranı ile 40 bin TL kredi imkânı ve 15 aylık vade oranları sağlanıyor. Kredi kapsamında böylece i10 sahibi olabileceksiniz. Kampanya Ekim ayı boyunca tüm Hyundai mağazalarında geçerli olurken, 40 bin TL’ye kadar sunulan kredi imkânları da hemen mağazalarda kullanım için uygun olacak.

Yeni Hyundai i10 Özellikleri

Kampanya sadece i10 modellerinde geçerli olacak. Markanın i serisinin başlangıç modeli olan i10 modelleri ise 2020 yılında yenilenmiş görünümleri ve performans seçenekleri ile öne çıkıyor. Özellikle kompakt boyutu ile dikkat çeken model, 1,68 metre genişliğe sahip ve böylece çok sıkışık olan şehir içi trafiğinde bile sürücülere çok daha kolay manevra ve park imkânı sağlıyor. 3,67 metre uzunluğu ise aracın yine dar alanlara girebilmesine bile olanak tanıyor. Ancak iç kesimi sürücü ve yolculara son derece ferahlık ve rahatlık sunuyor. Özenle yapılmış ön konsolda yolcuların ve sürücünün tüm ihtiyaçları bir araya getirilmiş durumda. Kendisine özgü iç tasarımı ile dikkat çeken i10, yeni ferah desenlere ve dokulara sahip bulunuyor. Konsol üzerinde yer alan bal peteği deseni modele sportif bir görünüm katarken aynı zamanda yuvarlak havalandırma panelleri de estetik görünümü özenli bir şekilde tamamlamaya yardımcı oluyorlar. Hemen sürücünün elinin altında olan ekran ise hem araç bilgilerini hem de yol bilgilerini kolayca erişilebilir kılıyor. Aracın motor performansı ise özellikle şehir içi kullanımda ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. 1.0 motor ile satışa çıkarılan i10, en fazla 96 tork üretebiliyor. 3 silindirli motoru ise rahatlıkla araç içindeki yolcuları taşımaya yardımcı olurken, otomatik ve manuel vites seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Aynı zamanda son derece az yakıt tüketen model, şehir içinde ekonomik bir araç isteyenlere de hitap ediyor.
Editör: TE Bilisim