Ford Focus almak isteyenlere önemli bir kampanya başladı. 0,99 faiz oranı ile sunulan Focus yeni modeli böylece modeli kullanmak isteyenlere özel bir imkân sağlıyor. Sıfır araç sahibi olmak isteyenlere de aynı zamanda 60 bin liraya varan kredi imkânı sunuluyor.  

Ford Focus Düşük Faizli Kredi Kampanyası

Ford Focus almak isteyenlere firma tarafından 60 bin liraya kadar 0,99 faiz oranı ile özel bir kampanya başlatıldı. Buna göre 24 ay vade süresine sahip olan krediye 0,99 düşük faiz oranı uygulanıyor. Kampanyadan yararlanmak için ise Focus modellerini tercih etmek gerekiyor. Buna göre Focus Trend X 1,5 motora sahip model 184 bin 400 TL’den satışa çıkıyor. Otomatik vites modeli ise 208 bin TL’den satılıyor. Trend X 8 vites tercihi ise 315 bin TL’den satılıyor. Focus Titanium modeli ise 290 bin TL’den satışa çıkıyor. Bu fiyatlar ile 60 bin TL’ye kadar kredi kullanarak sıfır kilometre araç sahibi olmak isteyenler büyük bir avantaj yakalıyorlar. Aynı zamanda firma talep edenlere geç ödeme imkânları da sunuyor.

Yeni Ford Focus Özellikleri

Markanın en çok tercih edilen modellerinden olan Ford Focus, yeni tasarımı ile birlikte sürücülere ve yolculara çok daha güvenli, güçlü ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Şık ve geniş iç tasarımı sayesinde özellikle konfor alanında büyük iyileştirmeler yaşanmış olan modelde özellikle iç kısımda yapılan yenilikler sürüşü daha kolay ve güvenli bir hale getiriyorlar. Özel multimedya sistemi, deri direksiyon ve koltuklar, ergonomik koltuk tasarımı, geniş iç hacim, özel kaplama ön konsol gibi özellikler modeli daha tercih edilebilir bir hale getiriyor. Bunun yanında motor kısmında da önemli iyileştirmeler mevcut. 1,5 litrelik motora sahip olmasına rağmen çok güçlü özellikler sergiliyor. Dizel modellerde 6 vites mevcutken otomatik benzinli modellerinde vites tercihleri 8’e kadar çıkıyor ve böylece en zorlu yollarda bile kolayca üstün performans göstermeye sebep oluyor. Aynı zamanda yakıt verimliliği açısından da önemli verimlilik sunan modeller böylece yakıt tasarrufu konusunda da sürücülere daha ekonomik bir sürüş deneyimi yaşatıyor.  
Editör: TE Bilisim