Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili yasanın Meclis’ten geçmesinin ardından sıra bankaların verdiği nakit promosyonlara geldi. Yıl sonuna kadar geçeli uygulama kapsamında Denizbank tarafından EYT’lilere 7.500 TL ödeme yapılacak. Söz konusu ödemelerden yararlanmak için belirlenen bazı şartların sağlanması gerekecek.

EYT’lilere özel 7.500 TL’ye vatan nakit promosyon kampanyasını duyuran Denizbank, emekli maaşını Denizbank’tan almayı taahhüt edenler için avantajlı bankacılı hizmetlerinin yanı sıra 7.500 TL’ye varan nakit promosyon da sunacak.

EYT’LİLERE NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİLECEK?

Nisan ayında aylıkları bağlanması hedeflenen EYT’liler için bankalardan nakit promosyon açıklamaları gelmeye başladı. Denizbank tarafından duyurulan kampanya kapsamında 7.500 TL’ye varan nakit promosyon ödülünün sunulacağı aktarılıyor.

Emekli maaşını Denizbank’tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emeklilere 5.000 TL’ye varan, EYT kapsamında yer alan emeklilere ise fatura ödeme talimatına karşılık 7.500 TL’ye varan nakit promosyon verilecek. Emekli maaş tutarına göre yapılacak promosyon ödemeleri kapsamında verilecek otomatik ödeme talimatına göre promosyon oranları da artış gösterecektir.

DENİZBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYON ORANLARI

Emekli maaşını 3 yıllığına taşımayı taahhüt eden emeklilere 5.00 TL’ye varan, EYT kapsamında yer alan ve otomatik ödeme fatura ödeme talimatı verenlere ise 7.500 TL’ye varan promosyon fırsatı sunulacak. EYT’liler için verilecek ek ödül ile oranlar artacak. Ancak ek ödülden yararlanmak için EYT kapsamında yer alan müşterilerin 1 fatura talimatı vermeleri gerekecektir.  

Maaş tutarı 3.500 TL altı olan EYT’liler 4.500 TL, 3.500 TL ve 7.500 TL arasında olan EYT’liler 5.250 TL, 7.500 TL ve 10.000 TL arsında olan EYT’liler 6.750 TL, 10.000 TL ve üzerine maaş alan EYT’liler ise 7.500 TL promosyon alacak.

EMEKLİ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

Denizbank başta olmak üzere normal veya EYT kapsamında emekli olan tüm vatandaşlar için birçok farklı bankadan farklı oranlarda promosyon ödeniyor. Bu promosyonları almak için emekli maaşını 3 yıllığına Denizbank’a e – Devlet’ten taşımak yeterli. EYT’liler ise emekli maaşını alacakları bankayı Denizbank olarak seçerek yararlanabilirler.

Editör: TE Bilisim