Ekonomik fiyatları ve yüksek performans araçları ile öne çıkan Dacia Ekim ayına özel sıfır kilometre araç kampanyası yapıyor. Farklı modellerde sunulan indirim ve düşük faiz oranları ile birlikte Dacia araçlara sahip olabilirsiniz.

Dokker Van Eco-G Aylık 1.399 TL

Dacia’nın panelvan kategorisindeki araçlar içinde en çok tercih edilen modeli olan Dokker, Dacia Finans’tan kredi kullanılması halinde aylık ödeme tutarı sadece 1.399 TL olarak belirlendi. Dokker Eco-G modeli 111.900 TL’den satışa sunuluyor. İlgili aylık ödeme tutarının uygulanması için de kampanya kapsamında 51 bin TL peşinat ile kullanılacak kredi kapsamında 35 aylık eşit ödeme ile alıcılara sağlanıyor. Faiz oranı ise yüzde 1,34 şeklinde uygulanıyor. Aynı zamanda kampanya kapsamında 1 yıllık bakım ürünü de Dacia tarafından sağlanıyor ve aracın kozmetik ihtiyaçları ile motor gereksinimleri 1 yıl boyunca Dacia servislerinden ücretsiz bir şekilde alınabiliyor.

Dokker Combi Aylık 1.499 TL

Dokker’in bir diğer modeli olan Combi de aylık 1,499 TL ödeme ile satışa çıkıyor. Satış fiyatı 121 bin TL olan modelin kredi ile alımı için 57 bin peşinat vermek ve krediyi de 35 aylık eşit taksitlere bölmek gerekiyor. Faiz oranı ise 1,34 şeklinde uygulanıyor. Aynı şekilde aracın 1 yıllık bakımları da yine kampanya dahilinde ücretsiz olarak alıcılara sunuluyor.

Dokker Özellikleri

Ticari araç almak isteyenlere Dokker alanında düşük fiyatlar ile yüksek performans sergiliyor. Aracın şehir içi 100 kilometrede yakıt tüketimi 9,9 litre iken bu oran şehir dışında 7,4’e düşüyor. En fazla yapabileceği hız ise 164 km olurken, 100 kilometre hıza ise 13 saniyede varıyor. 3000 dm3 bagaj hacmi sunan model böylece ticari işlemlerin en hızlı ve pratik şekilde kullanılmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda iç konfor kısmında da yolculara ve sürücüye büyük bir konfor ve güvenlik sağlıyor. Hava yastıkları ile güvenli hale getirilmiş olan iç kısım, sürücünün ihtiyacı olan tüm araçların da elinin altında olmasına imkân veriyor. Bunların yanında farklı renk seçenekleri ile de satışa sunularak estetik açıdan da öne çıkıyor.
Editör: TE Bilisim