Yılbaşı’nda memur ve memur emeklisine yapılan yüzde 30’luk zam sonrasında promosyon ödemelerine de başlandı. Yeni yılda bankalar tarafından belirlenen promosyonlarda yüksek oranlar ise dikkat çekiyor. Zamlı maaşların hesaplara yatmasının ardından banka promosyonları sayesinde birçok kişi toplu para ödemesi de aldı.

Kurumlar ve bankalar arasında yapılan anlaşmalar ile çalışanlara yapılacak toplu promosyon oranlarında yüksek oranlar dikkat çekmişti. Yapılan anlaşmalar sonrasında 27 bin lira ödemeler başladı. Bazı kamu kurumu ve özel sektör çalışanları için verilen promosyonlar sayesinde birçok çalışan toplu para aldılar.

TEK SEFERDE TOPLU OLARAK ÖDENİYOR!

Bankaların maaş müşterisi kazanmak için 2023 yılında promosyon miktarlarını artırmalarının ardından bu durum en çok çalışanlara yaradı. Birçok kurum ile banka arasında anlaşma sağlanmasının ardından tek seferde on binlerce lira hesaplara geçmeye başladı. Yapılan yeni anlaşmalar sonrasında bir kurum daha müjdeli haberi aldı.

Kurumdan kuruma farklılık gösteren promosyonlardan yararlanmak için ilgili bankanın maaş müşterisi olmak yeterli oluyor. Benzer şekilde sadece çalışanlar için değil, emeklilerin de maaşlarını ilgili bankalara taşımaları halinde yüksek promosyon oranlarından yararlanmaları sağlanıyor.

EN YÜKSEK PROMOSYON ORANI 40 BN LİRAYI BULUYOR!

Bankalar tarafından kurumlarla yapılan anlaşmalar sonrasında en yüksek promosyon oranı 40 bin liraya kadar yükseldi. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları ile üniversitelerde çalışanlar için yapılan promosyon ödemeleri kapsamında avantajlı oranlar sunuluyor.

Yeni yılda maaşlara yapılan zam sonrasında artan oranlar ile en yüksek promosyon oranı 41 bin 500 TL olarak belirlendi. Önümüzdeki dönemde de bu promosyon oranlarının daha da artması bekleniyor. Bankalar arasında kızışan rekabet sonrası oranlar yükseldi.

DHMİ ÇALIŞANLARINA PROMOSYON MÜJDESİ!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan yeni açıklamada ise güncel promosyon oranları belirlendi. Genel müdürlükten yapılan açıklama kapsamında çalışanları için 27 bin TL promosyon anlaşması imzalandığı aktarıldı. DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin’in girişimi ile 2023 yılından itibaren 3 yıl için personellerin hesabına tek seferde 27.000 TL promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu.  

Editör: TE Bilisim