29 Ekim Herkese Bedava İnternet Kampanyaları, Kapsamında 29 Ekim için Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörlerince Bedava İnternet kampanyası düzenlenmektedir. Her yıl olduğu gibi bu yılda 29 Ekim’e sayılı günler kala abonelerin gözü operatörlere çevrilmiş bulunuyor. Aboneler bağlı bulundukları operatörler için her yıl 29 Ekim gününde dağıtılan Bedava İnternet kampanyalarını merakla beklemektedir. Her yıl 29 Ekim günü için üç büyük operatör olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin 2020 yılı için nasıl hediyeler dağıtacağı merakla bekleniyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl içinde Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörleri özel günlerde sürprizler dağıtmaya devam ediyor. Turkclell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırlıklarına çoktan başlamış bulunuyor.

Tüm Operatörlerden 29 Ekimde Bedava İnternet Kampanyası

29 Ekim Herkese Bedava İnternet Kampanyaları kapsamında, her yıl merakla beklene kampanya içerikleri üç büyük operatör aboneleri tarafından merakla beklenmeye başlanmış bulunuyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom için her yıl 29 Ekimde farklı kampanyalar ile abonelerinin karşısına çıkmış bulunuyorlar. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında, bayrama sayılı günler kala üç büyük operatör olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un ne tür hediye verecekleri merak konusu olmuş bulunuyor. Aboneler oldukça meraklı bir şekilde kendilerine bu özel gün için kullanım haklarının tanımlanmasını beklemektedir.

Vodafone 29 Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 29 Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone operatörü her sene olduğu gibi bu yılki 29 Ekim için oldukça cezp edici hediyeler veren operatörlerden bir tanesidir. Türkye’nin en büyük operatörleri arasına adını çoktan kazımış olan Vodafone, bu yıl da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için oldukça ilgi çekici hediyeler hazırlamış bulunuyor. Geçtiğimiz yıl için de hediye kullanım ve internet dağıtımı yapan operatörün bu yıla ait hediyeleri ise merak konusu olmuştur. Vodafone dağıtacağı hediyelerinde Faturalı – Faturasız ayrımı yapmaksızın dağıtım yapmaktadır. Vodafone operatörü her ne kadar bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için bir çalışma açıklamamış olsa da en kısa en kısa sürede açıklaması beklenmektedir. Her zaman Türkiye’nin en çok hediye dağıtan operatörü olarak Vodafone tarafından bir açıklama yapılması durumunda, hemen duyurumu yapılacaktır. Vodafone operatörünün geçen sene olduğu gibi bu yılda hem kullanım hem de SMS ve internet kullanım hakkı hediyesi vermesi bekleniyor.

Turkcell 29 Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 29 Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell Türkiye’nin en büyük operatörlerinde birisi olarak her yıl 29 Ekim günü aboneleri için sürpriz hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Turkcell operatörü geçtiğimiz yıl için abonelerine de oldukça büyük hediyeler sunmuş bulunmaktadır. Bu yıl içinde abonelerine yönelik olarak hazırlamış olduğu çalışmalarında birbirinden farklı çalışmalar ile karşılarına çıkması bekleniyor. Turkcell tarafından dağıtılacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hediyeleri Faturalı – Faturasız olrak gerçekleştirilemtkedir. Turkcell operatörü tarafından 29 Ekim günü için tasarlanan bir çalışma programının açıklaması henüz gerçekleşmemiş bulunuyor. Turkcell operatörü tarafından kullanıcılarına nasıl bir hediye dağıtacağı merakla beklenmektedir.

Türk Telekom 29 Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 29 Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyası, Türkiye genelinde yer alan en büyük operatörlerden olma başarısını her daim sağlayan Türk Telekom her yıl olduğu gibi bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında nasıl bir çalışma hazırladığına dair merakla beklenmektedir. Türk Telekom bu yıl için de 29 Ekim günü için oldukça çekici hediyeler vermesi bekleniyor. Türk Telekom geçtiğimiz yıl 29 Ekim için oldukça kapsamlı hediye dağıtmış bulunuyor. Bu yıl içinde nasıl bir hediye çalışması hazırladığı ise merakla bekleniyor. Türk Telekom geçtiğimiz 29 Ekim günü için düzenlediği hediye çalışmasını bu yıl içinde aynı şekilde düzenleyeceğini açıklamış bulunuyor. Türk Telekom 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hediye dağıtımında Faturalı ya da Faturasız ayrımı yapmamaktadır. Türk Telekom her yıl özel günlerde kullanım hakkı sunarken bu yıl için de aynı şekilde hem internet hem de konuşma hakkı vereceğini açıklamış bulunuyor. Türk Telekom tarafından sunulacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hediyeleri hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.
Editör: TE Bilisim