Ramazan ayının gelmesi ile birlikte mutfak alışverişlerinde artışlar da meydana gelmeye başladı. Bankalar tarafından yapılan kampanya açıklamaları, tüketicilerin alışveriş sırasında yaptıkları harcamalar ile aynı zamanda kazanabilmelerine imkan sunuyor.

Bankalar tarafından yapılan kampanyalar hız kesmeden devam ediyor. Birçok banka gibi İş Bankası’ da tüketicilerin ramazan ayı boyunca yararlanabileceği yeni kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. İş Bankası tarafından düzenlenen kampanya ile tüketiciler, market harcamaları kapsamında 600 TL kazanma şansına sahip olacak. İş Bankası tarafından düzenlenen bu kampana ile tüketicilerin harcadıkça kazanması mümkün olacak.

KAMPANYA 30 NİSAN TARİHİNE KADAR GEÇERLİ

İş Bankası tarafından yapılan kampanya açıklamalarına göre, Maximum kart ile yapılacak market alışverişlerinde 600 TL değerinde puan kazanma şansına sahip olunacak. İş Bankası’nın bu kampanyası, 20 Mart 2023 tarihinde geçerli olmaya başladı ve ilgili kampanya 30 Nisan 2023 tarihinde sona erecek. 30 Nisan 2023 tarihine kadar İş Bankası’na ait Maximum kart ile yapılacak market alışverişleri ile 600 TL puan kazanılabilecek. Kampanya sade banka müşterilerine özel olarak sunulmuş ve müşterilerin Maximum kart sahibi olması şartı getirilmiştir.

400 TL HARCAMAYA 40 TL PUAN

İş Bankası tarafından düzenlenen kampanya detaylarında; 400 TL harcama yaparak 40 TL hediye puan kazanabileceği pek bilgisayar aldı. Banka tarafından sunulan diğer bir hediye kampanyası ise 600 TL kazanma şansını müşterilerine sunuyor. Aynı zamanda İş Bankası’nın özel kredi kampanyalarından yararlanarak da farklı avantajlar müşterilere sunuluyor.

Maximum kart sahipleri, iş bankası tarafından sunulan kampanyanın geçerlilik tarihi süresi boyunca her 400 liralık alışverişe 40 TL hediye puan kazanabilecek ve toplamda 600 TL hediye puan sahibi olabilecek. Bu kapsamda kişilerin İş Bankası müşterisi olması ve Maximum karta sahip olması gerekiyor. İş Bankası tarafından sunulan kampanya 30 Nisan 2023 tarihine kadar geçerli olacak.

İlgili kampanyayla ramazan ayı boyunca tüm market alışverişlerinde harcadıkça kazanma fırsatı sunuluyor. Banka tarafından sunulan bu kampanya, mecburi olarak yapılan market harcamaları kapsamında kişilerin kazanmasına imkan sunuyor.

Editör: TE Bilisim