Bankalar tarafından yapılan kampanya duyuruları hız kesmeden devam ediyor. Özellikle emeklilere yönelik duyurulan kampanyaların yanı sıra, farklı sektörlerde geçerli bireysel kampanyalarda bankalar tarafından açıklanmaya devam ediyor. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte özellikle de market sektörüne dair kampanyalar bankalar tarafından son günlerde sıklıkla duyuruluyor.

Bu kapsamda, market sektöründe geçerli olan bir kampanya da Garanti BBVA’dan açıklandı. Bonus kart sahiplerine özel market kampanyası ile harcadıkça kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Garanti BBVA tarafından müşterilerine özel olarak sunulan bu kampanya 17 Mart 2023 ile 23 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak ise, oldukça kolay.

KAMPANYAYA KATILIM İŞLEMLERİ

Garanti BBVA tarafından sunulan market kampanyasına katılmak için Flexi, Bonus Flexi ya da Genç Bonus kart sahibi olunması gerekiyor. Bu kartlar ile yapılacak ilk harcamadan önde Bonus Flash aracılığı ile ‘hemen katıl’ butonu tıklanmalı ya da ‘KAZAN’ yazılarak cep telefonlarından 3340’a kısa mesaj gönderilmelidir.

Bonus Flash üzerinden katılım sağlanabilineceği gibi 3340’a ‘EVET KAZAN’ yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra sahip olunan kartın son altı hanesi yazılıp yollanarak da kampanyaya katılım sağlanabilir. Kampanyaya SMS yolu ile katılım sağlanmasının ücreti ise, 9,99 TL olarak açıklanmıştı. Kampanya kapsamında olan kartlar Flexi, Bonus Flexi ya da Genç Bonus olarak belirlenmiştir.

KOLAYCA KAZANIN

17 Mart 2023 ile 23 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile bonus üye işyerleri marketlerde yapılacak 500 liralık ilk ve sonraki üçüncü, beşinci, yedinci ve dokuzuncu işleme 60 TL bonus toplam 300 TL bonus; Garanti Pay ile ekstra 20 TL bonus ve toplamda 400 TL bonus verilecek. Kampanya kapsamında geçerli olan kartlar arasında Garanti Bonus’lular, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business, Bonus Business American Express ve Easy yer alıyor.

Kampanya kapsamında ilk ve sonraki her ikinci alışverişte harcamalarını garanti pay ile yapan müşterilere özel 20 TL toplamda ekstra 100 TL bonus verilecek. Gerçekleştirilen kampanya müşteri bazında olup her müşteri en fazla 400 TL bonus kazanacak. Kampanyaya aynı zamanda ek kart, sanal kart, internetten yapılan harcamalar ve temassız işlemler de dahildir.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların sadece ilki kampanya kapsamına dahil edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar ise, 26 Nisan 2023 ile 26 Mayıs 2023 tarihleri arasında kullanılacaktır. Kullanılmayan bonuslar ise, 27 Mayıs tarihinde geri alınacaktır.

Editör: TE Bilisim