Ziraat Bankası tarafından 0,99 faiz ile Sosyal Hayatı Destek Kredisi başvuruları devam ediyor. Buna göre mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstili, bisiklet, çeyiz gibi pek çok ihtiyacını karşılamak isteyenler 30 bin liraya kadar krediden faydalanabiliyor. İşte başvuru ekranı.

Sosyal Hayatı Destekleme Kredisi Koşulları

Salgın yüzünden ekonomik olarak zorluk çeken kimseleri desteklemek amacıyla Ziraat Bankası tarafından 0,99 ve 1,29 faiz oranları ile sosyal hayatı destekleme kredisi veriliyor. 36 aya varan vade süreleri ile kolaylık sunan kredi, böylece yeni evlenecekler ya da evini yenilemek isteyenlere büyük rahatlık sağlıyor. Buna göre evliliklerini çok daha rahat şekilde yapmak isteyenler için oluşturulan Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi ile Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi paketleri dahilinde krediye başvuru yapan tüm müşteriler mobilya, elektronik, beyaz eşya, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri gibi pek çok ihtiyaçlarını bankadan aldıkları kredi kapsamında karşılayabiliyorlar. 36 aya varan vade süreleri ile sunulan kredide en az 3 bin TL kullanılıyorken en fazla ise 30 bin TL kredi başvurusu yapılabiliyor. Krediyi kullanmak için ise Ziraat Bankası kredisi kapsamında anlaşmalı olan işyerlerinden ya da işletmelerden mobilya, küçük ev aletleri, ev boyası, seramik, kapı, pencere sistemleri, çeyiz ve bisiklet ürünlerinden satın alınarak bankaya bildirilmesi gerekiyor. Yapılan alışverişlerin faturaları üzerinden sunulan kredi böylece fatura tutarını 30 bin liraya kadar karşılıyor.

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destekleme Kredisi Başvuru Ekranı

Ziraat Bankası tarafından sunulan sosyal hayatı destekleme kredisi için ise bankanın şubelerinin ya da telefon bankacılığının kullanılması gerekiyor. Öncelikli olarak anlaşmalı işletmelerden kredi kapsamında alışveriş yapılacağı söylenerek bir ön fatura talep ediliyor ve daha sonra bu ön fatura ile birlikte bankaya müracaat yapılıyor. Bankanın kişinin gelir durumu ve kredi puanına bakarak onay vermesi halinde kredi tutarı doğrudan ilgili işletmenin hesabına aktarılıyor ve bankadan onaylanan fatura ile kredi başvurusu sahipleri eşyalarını alabiliyor. Talep edilirse daha düşük vade süreleri ile kredi kullanımı da mümkün.

0,99 Faizli Ziraat Bankası Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ

Editör: TE Bilisim