Vatandaşlar artan nakit ihtiyaçları için finansman arayışına devam ediyor. Bankalar ise avantajlı faiz oranları ve geri ödeme koşulları ile kredi kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Denizbank’tan gelen yeni kampanya ile vatandaşların 20.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

Faiz oranlarını yüzde 1’in altına çeken Denizbank, Mart ayı sonuna kadar başvurularını yapanlar için ayrıcalıklı finansman seçenekleri sunacak. 20.000 TL’ye kadar düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle sunulacak kredi sayesinde vatandaşların birçok ihtiyacının karşılanması hedefleniyor.

DENİZBANK’TAN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ!

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Denizbank, düşük faiz oranlarına ve uygun geri ödeme seçeneklerine sahip ihtiyaç kredisini duyurdu. Yüzde 1’in altında faiz oranları ile 20.000 TL’ye kadar kredi veren Denizbank, 31 Mart 2023 tarihine kadar başvurularını yapanlara finansman desteği sunacak.

MobilDeniz’den hemen müşteri olanlara 20.000 TL’ye kadar yüzde 0,99 faiz oranları ve uygun vade seçenekleriyle kredi sağlanacak. Kampanya tarihleri içinde MobilDeniz’den ‘’Müşteri Ol’’ butonunu kullanarak uzaktan Denizbank’lı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Denizbank’lılar kampanyadan yararlanabilmektedir. Müşteri olma sürecini tamamladıktan sonra uygulama üzerinden anında kredi başvuru da yapılabilmektedir.

DENİZBANK 20.000 TL KREDİ HESAPLAMA

Denizbank’ın 20.000 TL’ye kadar yüzde 0,99 faiz oranlarına sahip kredi fırsatı kapsamında avantajlı oranlar hesaplanıyor. 20.000 TL’ye kadar kredide yüzde 0,99 faiz oranları ve 12 ay vadede aylık 1.803 TL taksit tutarı hesaplanmıştır. 50.000 TL kredide ise yüzde 2,51 faiz oraları ve 12 ay vade seçeneklerinde ise aylık 5.064 TL taksit tutarı hesaplanmaktadır.

Denizbank’in örnek ödeme tablosuna göre kredi tutarı 100.000 TL olan ve 12 ay vade uygulanacak kredide, yüzde 2,51 faiz oranları üzerinden aylık 10.128 TL taksit tutarı hesaplanmıştır. Denizbank’ın mobil uygulaması üzerinden müşteri olan ve sonrasında mobilden başvuru yapan herkes krediden yararlanabilmektedir. MobilDeniz’den müşteri olduktan sonra, kampanya kapsamında tüm kanallardan avantajlı oranlara sahip ihtiyaç kredisi fırsatlarından yaralanma fırsatları uygun ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır.  

Editör: TE Bilisim