mevcut emekliler ile EYT düzenlemesi kapsamında yeni emekli olacak iki milyondan fazla kişiyi kendi müşteri portföyüne dahil etmek için yeni kampanyalarını duyurmaya devam ediyor.

Bankalar tarafından yapılan kampanya açıklamalarına ING Bank’ta dahil oldu. ING Bank, emekli maaşının şubelerine taşıyan emeklilere koşulsuz 8.500 TL’ye varan nakit promosyon vereceğini açıkladı. Bankalar tarafından açıklanan nakit promosyon tutarları, emeklilerin aylık maaş miktarlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda ING Bank tarafından açıklanan 8.500 TL nakit promosyon, en yüksek maaş için verilecek olan nakit promosyon tutarını ifade etmektedir.

ING’DEN HOŞ GELDİN PROMOSYONU

ING Bank; emekli maaşını taşıyanlara koşulsuz 8.500 liraya varan nakit promosyon vereceğini açıkladı. Aynı zamanda yapılan açıklamalarda, otomatik fatura talimatı ile 1.500 liraya varan ek nakit promosyon ile toplam promosyon 10.000 liraya kadar yükseldiği de yer aldı. Yeni emekliler ve EYT kapsamında emekli olanlar da ING Bank tarafından sunulan maaş promosyonunu dan yararlanabiliyor.

Emekli maaşının ING Bank’a taşınması için banka şubelerine direkt olarak başvuru yapılabileceği gibi e-devlet uygulaması aracılığıyla de maaş taşıma işlemleri yapılabilmektedir. Emekli maaş müşterilerine aynı zamanda dijital platformlardan gerçekleştirilecek para transferlerinde ücret alınmayacağı, yüzde 1,54 ten başlayan faiz ile ihtiyaç kredisi kullandırılacak, ING Bank kredi kartları ile 1.000 TL bonus fırsatından yararlanılabileceği ve ilk defa ING Bank kredi kartı başvurusunun yapılması halinde ilk bir yıl kart ücreti alınmayacağı da açıklandı.

MAAŞ PROMOSYON TUTARLARI

ING Bank tarafından yapılan açıklamalarda emeklilerin alacağı promosyon ücretleri detaylandırıldı. ING Bank; aylık emekli maaş tutarı 3.500 liraya kadar olanlara 5.100 TL, aylık emekli maaş tutarı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 5.950 TL, aylık emekli maaş tutarı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 7.650 TL ve aylık emekli maaş tutarı 10.000 liranın üzerinde olanlara ise 8.500 TL nakit promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Emeklilerin bu promosyondan yararlanması için üç yıl boyunca emekli maaş hesaplarının ING Bank’ta yer alması gerekiyor.

Editör: TE Bilisim