Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan ING Bank uygun faiz oranlı konut ve ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi taşıt kredisinde de yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Hayallerindeki otomobile sahip olmak ya da arabasını yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam eden ING Bank mayıs ayına özel düşük faiz oranlı ve esnek ödeme seçenekli taşıt kredisi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında ING taşıt kredisinde uygulanan faiz oranını ve ödeme seçeneklerini haberimizde bulabilirsiniz. ING Bank mayıs ayına özel başlattığı taşıt kredisi kampanyası kapsamında uygulanan faiz oranı yüzde 1.09 olarak belirlendi. ING Bank, hem sıfır kilometre hem de ikinci el otomobil satın almak isteyen müşterilerine aynı düşük faiz oranı ile taşıt kredisi kullanma imkanı sunuyor. Vade seçeneği 60 ay olarak belirlenen taşıt kredisi kampanyasında 10.000 TL tutarında kredi çekilmesi halinde, 60 ay (5 yıl) geri ödeme seçeneğini tercih eden müşterilerin aylık kredi taksit tutarı 242 TL olarak hesaplanıyor. Esnek ödeme döneminin sonunda taşıt kredisi kullanan ING müşterileri, bankaya toplam 14 bin 546 TL geri ödeme yapmış oluyor.

ING Bank Taşıt Kredisi Özellikleri

ING Bank’ın kurumsal internet sitesi üzerinden kamuoyuna duyurulan mayıs ayı taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin yararlanabildiği ayrıcalıklar şu şekilde açıklandı:
  • Sıfır kilometre ile ikinci el araçlar için kullanılabilir.
  • Vade seçenekleri 3 ay ile 60 ay arasında değişmektedir.
  • 120 bin TL ve aşağı tutardaki krediler için azami vade imkanı 60 aydır.
  • 120 bin TL ve üstü krediler için azami vade imkanı 48 aydır.
  • Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının yüzde 0.5’ini geçmemektedir.
  • Kredi tahsis ücreti üzerinden yüzde 5 oranında banka sigorta muamele vergisi alınmaktadır.
  • Teminat olarak satın alınan otomobili göstermek mümkündür.
ING Bankasının başlattığı mayıs ayı taşıt kredisi kampanyasına başvuruda bulunmak için ING Bank şubelerine müracaat edebileceğiniz gibi bankanın internet sitesi üzerinden de taşıt kredisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bankaların Mayıs Ayı Konut Kredisi Güncel Faiz Oranları

5 Soruda 1.177 TL Nakdi Ücret Desteğinin Hakkında Tüm Detaylar

İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisinde Bayram Kampanyası!