Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için Ramazan Bayramı kampanyalarını devreye alan kamu ve özel bankaları müşteriler tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Müşterilerine düşük faiz oranları, uzun vade seçenekleri ve esnek ödeme imkanları ile ihtiyaç kredisi sunan bankaların en güncel kampanyalarını ve bu bankalardan kredi çekme koşullarını haberimizin detaylarında bulabilirsiniz. Mayıs ayına özel bahar kredi kampanyalarını tek tek duyurmaya başlayan bankalar, aynı zamanda Ramazan Bayramı öncesinde acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların, finansman taleplerini en uygun şekilde karşılayabilmeleri için düşük faiz oranlı bayram kredilerini devreye soktu. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişileri yakından ilgilendiren bayram kampanyaları bankalar tarafından peş peşe açıklandı.

İş Bankası 90 Gün Ödemesiz Bayram Kredisi

İş Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerine 90 gün ödeme erteleme imkanı sunduğunu açıkladı. Yüksek tutarda kredi talebinde bulunan müşterilere sağlanan bu kredi imkanında ihtiyaç kredisi üst limiti 50 bin TL olarak açıklandı. İş Bankası’ndan ihtiyaç kredisi çekecek vatandaşlar 3 aydan 36 aya kadar olan kredi geri ödeme sürecinde, bankanın belirlediği yüzde 0.96 faiz oranından faydalanarak nakit ihtiyaçlarını karşıma şansına sahip olabilecekler. İş Bankası, vade seçeneğini 37 ile 60 ay arasında tercih edecek ihtiyaç kredisi müşterilerine ise yüzde 1.06 faiz oranı uygulanacağını duyurdu.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler için ING Bank’ta 3 ay ertelemeli kredi fırsatı bulunuyor. Vade farkı olmadan bütün ihtiyaç kredisi müşterileri, ING Bank’ın yüzde 0.89 faiz oranından yararlanarak ihtiyaçlarını karşılayabilecek. ING Bank’tan yapılan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 0.89 faiz oranının, müşterinin kredi notuna göre değişiklik gösterebileceği bildirildi. Kredi kullanım limiti 50 bin TL olarak açıklandı.

Kamu Bankaları İhtiyaç Kredisi Bayram Kampanyaları

Üç büyük kamu bankası Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank da acil nakit ihtiyacı duyan müşterilerine 36 ay vade imkanı ve ilk 6 ayı ödemesiz sonraki 30 ay sabit taksit ödemeli ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Devlet bankalarının sunduğu avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasında uygulanan faiz oranı ise yüzde 0.49 olarak açıklandı. Kredi başvuruları internet, mobil ve banka şubelerinden yapılabiliyor.

ING Bank Mayıs Ayına Özel Taşıt Kredisi Kampanyası Başlattı

Bireysel Temel İhtiyaç Desteği Kredisi 5 Milyon Kişiye Ulaştı

Esnafın Yüzünü Güldüren Denizbank Nefes Kredisi Kampanyası