Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan özel bankalarından biri olan Garanti BBVA, kurumsal internet sitesi üzerinden müşterilerine sunduğu avantajlı kredi ürünleri ile ilgili güncel kampanya duyurusunda bulundu. Mayıs ayına özel ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde bahar kampanyası başlatıldığı belirtilirken, kredi kullanmak isteyen müşterilere özel düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri hakkında önemli bilgiler paylaşıldı. Garanti BBVA kredi ürünleri bahar kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor. Garanti BBVA güncel faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanmak isteyen kişilerin, öncelikle Garanti BBVA bireysel müşterisi olmaları gerektiği açıklandı. Müşteri olmak için siz de size en yakın Garanti BBVA şubesine müracaat edebilir ya da bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Garanti BBVA kredi kampanyalarında müşterilerine özel uygun kredi faiz oranları sunmaya devam ediyor.

Garanti BBVA Bireysel İhtiyaç Kredisi Güncel Faiz Oranı

İhtiyaç kredisi ürünlerinde Garanti BBVA’nın müşterilerine sunduğu güncel faiz oranı yüzde 1.64 olarak belirlenmiştir. Ancak müşterilerin kredi kullanımında tercih edecekleri vade seçeneklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. 60 ay vade seçeneğinde kredi tutarına göre uygulanan ihtiyaç kredisi güncel faiz oranları şu şekilde sıralanmaktadır:
  • 15 bin TL kredi için 60 ay vadede yüzde 1.64
  • 25 bin TL kredi için 60 ay vadede yüzde 1.59
  • 50 bin TL kredi için 60 ay vadede yüzde 1.09
  • 100 bin TL kredi için 60 ay vadede yüzde 0.99

Garanti BBVA Bireysel Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranı

Garanti BBVA taşıt kredisi sıfır kilometre ile 8 yaşa kadar tüm binek ikinci el otomobiller için kullanılabilmektedir. Garanti BBVA bahar kampanyası kapsamında taşıt kredisinde uygulanan güncel faiz oranı yüzde 1.19’dur.

Garanti BBVA Bireysel Konut Kredisi Güncel Faiz Oranı

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranı güncel olarak yüzde 1.02 seviyesinde belirlenmiştir. Müşteriler bu avantajlı faiz oranından faydalanarak faizleri güncelleyen paketler, özel taksitli paketler ve sabit taksitli paketler ile geri ödeme planını kendi bütçelerine göre belirleme imkanına sahiptir.

İhtiyaç Kredilerinde 5 Farklı Bankadan Bayram Kredisi Kampanyası

ING Bank Mayıs Ayına Özel Taşıt Kredisi Kampanyası Başlattı

Bankaların Mayıs Ayı Konut Kredisi Güncel Faiz Oranları

Editör: TE Bilisim