Milyonlarca emeklinin heyecanla beklediği emekli maaş promosyonlarında yeni rakamlar ortaya çıkmaya başladı. Bir banka daha yüksek emekli promosyon oranları ile emeklinin maaşına ek nakit desteklerden yararlanmasını sağlayacak. Üstelik şubeye bile gitmeye gerek kalmadan emekli promosyonlarından yararlanma şansı sunulacak.

QNB Finansbank tarafından duyurulan yeni kampanya sonrasında SSK, Bağ Kur ve Emekli Sadığı kapsamında SGK emekli maaşı alan birçok başvuru sürecini ve şartlarını araştırmaya başladı. Açıklanan güncel nakit promosyon oranları ise dikkat çekiyor.

QNB FİNANSBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYON ORANLARI

Uzun süredir beklenen Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) yasasının Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından bankalardan yüksek promosyon açıklamaları da gelmeye başladı. QNB Finansbank tarafından duyurulan emekli promosyon oranları ise dikkat çekiyor.

Emekli Maaşı Taşıma kampanyası kapsamında emeklilere 9.200 TL’ye varan emeklilik ödülü sunuluyor. Üstelik 8.000 TL’si nakit olarak sağlanacak. Emekli maaş tutarına göre ödemeler yapılacak. 3.499 TL’ye kadar maaş alanlara 4.800 TL, 3.500 TL ile 7.499 TL arasında maaş alanlara 5.600 TL, 7.500 TL ile 9.999 TL arasında maaş alanlara 7.200 TL ve 10.000 TL üzerinde maaş alanlara ise 8.000 TL ödeme yapılacak. Nakit promosyonun yanı sıra 1.200 TL CardFinans Emekli kredi kartından yıllık indirim olmak üzere 9.200 TL’ye varan ödül verilecek.

EMEKLİ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

9.200 TL’ye varan emekli maaş promosyonundan yararlanmak için emekli maaşı alanların maaşlarını QNB Finansbank’a 3 yıllığına taşımaları gerekecektir. İlk defa emekli maaşı alacaklar da maaşlarını QNB Finansbank’tan almayı taahhüt ederek emekli promosyonlarından yararlanabilirler.

e – Devlet üzerinden kolayca maaş taşıma işlemleri yapılabileceği gibi belirlenen dijital kanallar üzerinden de kolayca maaş taşıma işlemlerinin tamamlanması mümkündür. Emekli maaş promosyon kampanyası kapsamında ayrıca emeklilerin birçok bankacılık ayrıcalığından da avantajlı şekilde yararlanması sağlanıyor. Şubelerden yapılacak işlemlerde sıra önceliği, Ücretsiz EFT ve havalede işlemleri gibi daha pek çok seçenek sunuluyor. Toplamda 9.200 TL’ye kadar emekli promosyon ödülü için maaş taşıma işlemlerinin yapılması yeterlidir. 

Editör: TE Bilisim