Türkiye’de ihtiyaç sahibi müşterilerine en kolay şekilde kredi veren bankalar arasında adından sıkça söz ettirmeyi başaran Burgan Bank, mayıs ayına özel yeni kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Burgan Bank ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi ürünlerinde uygulanan güncel faiz oranlarının kredi türüne göre değişiklik gösterdiği açıklandı. Bireysel ihtiyaç kredisi kullanarak acil nakit ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamak isteyen Burgan Bank müşterilerine özel mayıs ayı için sunulan uygun faiz oranları ve vade seçenekleri hakkında kapsamlı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Burgan Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi Güncel Faiz Oranı

Müşterilerine en uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile kredi kullanma fırsatı sunan Burgan Bank’ın mayıs ayına özel bireysel ihtiyaç kredisi ürününde uyguladığı güncel faiz oranı yüzde 1.99 olarak açıklandı. Ancak dijital bankacılık sistemini kullanan müşteriler için banka ihtiyaç kredisi kullanımında yüzde 1.49 faiz oranı kampanyasına devam ettiğini duyurdu. Mayıs ayı boyunca Burgan Bank’tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilere dijital bankacılık seçiminde bulunanlara yüzde 1.49 faiz oranı, standart bankacılık işlemleriyle ihtiyaç kredisi kullanacaklara ise yüzde 1.99 güncel faiz oranından yararlanma fırsatı sunuldu.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranı

Hayallerindeki otomobile ulaşmak ya da otomobilini yenilemek isteyenler için özel avantajlar sunan Burgan Bank taşır kredisi ürününde hem sıfır kilometre otomobiller hem de 2. el araçlar için banka şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz. Burgan Bank sıfır kilometre taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilere yüzde 1.74 faiz oranıyla finansman desteği sunulmaktadır. Burgan Bank taşıt kredisi kampanyasında sabit ödemeli ve eşit taksitli kredi geri ödeme planları bulunmaktadır.

Burgan Bank Konut Kredisi Güncel Faiz Oranı

Burgan Bank’tan konut kredisi kullanarak ev satın almak isteyen müşterilere 12 aydan 72 aya kadar vade seçenekleri için geçerli olmak üzere yüzde 1.51 faiz oranından yararlanma fırsatı sunulmaktadır. Burgan Bank konut kredisi mayıs ayı kampanyası kapsamında çekilen kredinin geri ödemeleri 120 (10 yıl) aya kadar aynı faiz oranı sabit kalacak şekilde taksitlendirilebilmektedir.
Editör: TE Bilisim