Garanti BBVA’dan 1.000 TL ödemeler başladı. 31 Mart 2023 tarihine kadar işlem yapan tüm vatandaşların söz konusu fırsattan yararlanmaları sağlanacak. Bu kapsamda Garanti BBVA’lı olmaları için yakınlarını Mobil’e davet edenler bonus avantajlarından faydalanabilecek. Kampanyaya katılım sağlamayarak anında bonus kazanma şansı sunulacak.

Garanti BBVA tarafından duyurulan Yakınını Davet Et kampanyası kapsamında kampanyaya katılanların hesaplarına 1.000 TL’ye varan bonus tanımlanacak. 1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli kampanyaya katılmak için kampanya şartlarının taşınması yeterli olacak.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Yakınını Davet Et kampanyası kapsamında Garanti BBVA tarafından kampanyaya katılan herkese 1.000 TL bonus tanımlanacak. Bu kapsamda Garanti BBVA müşterisi olmayan 18 yaşından büyük herkes davet edilebilecek.

Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi bireysel Garanti BBVA müşterileri tarafından Garanti BBVA müşterisi olmayan yakınlarının davet edilmesi halinde kampanya geçerli olacak. Kampanya kapsamında davet gerçekleştirmek için Garanti BBVA Mobil üzerinden ‘’Profil ve Ayarlar > Arkadaşını Davet Et’’ adımları izlenerek promosyon kodu oluşturulabilmektedir. Yakınlarını bu davet kodlarını davet eden ve Garanti BBVA müşterisi olan yakınları için 1.000 TL bonus kazanma şansı elde edilecek.

Garanti BBVA 1.000 TL KAMPANYASI ŞARTLARI

Garanti BBVA Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi müşteriler, 18 yaşından büyük ve Garanti BBVA müşterisi olmayanları davet ederek kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. Davet ettiği ve kampanya sürecinde mobilden müşteri olan 4 kişi için 1.000 TL bonus ödülüne hak kazanmaktadır.

Davet eden müşterilerin Garanti BBVA Bonus kredi kartı veya Paracard müşterisi olması gerekmektedir. Davet edilen kişiler ise Garanti BBVA Mobil’den ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ adımlarını izleyerek ilk defa temassız müşteri olma teknolojisi ile müşteri olmaları gerekmektedir.

Davet edilen kişiler ayrıca Garanti BBVA Mobil’e giriş yaptıktan sonra sol üst köşede yer alan profil fotoğrafına dokunarak Profil ve Ayarlar sekmesinin altında yer alan Promosyon Kodu Giriş alanına dokunarak ilgili promosyon koduyla işlem yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında 1.000 TL bonus davet eden kişilere verilecek.

Editör: TE Bilisim