Vatandaşların son dönemde artan nakit ihtiyaçlarına yönelik devlet desteklerinin yanı sıra bankalardan da cazip kampanyalar gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin en köklü bankalarından olan Türkiye İş Bankası tarafından başvuru yapan kişilere özel 10.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans verilecek.

Dijital kanallar üzerinden şubeye bile gitmeye gerek kalmadan Mart ayı sonuna kadar yapılacak başvurular sonrasında vatandaşların faizsiz nakit avans seçeneklerinden yararlanmaları sağlanacak. Ayrıca İş Bankası tarafından daha birçok farklı ayrıcalıklı bankacılık hizmeti de yeni müşterilerine özel sunulmaya devam ediyor.

10.000 TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI

Türkiye İş Bankası müşterisi olanlara özel 10.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans desteği sunulacak. Bu kapsamda İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olunması yeterli oluyor. İşCep’ten ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ özelliğini kullanarak İş Bankası müşteri olanlar, kredi kartına 10.000 TL’ye varan faizsiz nakit avans avantajından yararlanabilecek.

İşCep’ten banka müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu onaylanan kişiler kampanyadan yararlanabilmektedir. 300 TL ile 10.000 TL arasında nakit ihtiyaçları için yeni müşteri olanların faizsiz taksitli nakit avans seçeneğinden yararlanması sağlanacak.

5 AY VADELİ FAİZSİZ NAKİT AVANS FIRSATI

İş Bankası müşterisi olan ve İşCep’ten müşteri olduktan sonra kredi kartı başvurusu yapanlar için 10.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans ödemeleri yapılacak. Bu kapsamda vade süresi ise 5 ay olarak belirlenmiştir. Taksitli Nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir akit avans limiti ile sınırlandırılmıştır. Kampanya kapsamında tanımlanacak faizsiz taksitli nakit avans tutarı ise azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilir.

31 MART SON BAŞVURU TARİHİ!

31 Mart 2023 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında İşCep üzerinden müşteri olanların ve kredi kartı başvuru onaylananların kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmıştır. Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvurularının onaylanmasının ardından takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacaktır. Her müşteri ise kampanyadan 1 defa yararlanabilmektedir.  

Editör: TE Bilisim