Son zamanlarda yaşanan ekonomik zorluklar neticesinde maddi güçlükler yaşayan en uygun faiz oranları ile bankalardan kredi çekme yöntemlerini merak ediyorlar. Farklı bankalar ise en uyugn faiz oranları ile 50 bin TL’ye kadar kredi imkânı sağlıyorlar.

Kredi Çekmek İsteyenlere Uygun Faizli Kredi Sunan Bankalar

Maddi güçlükler nedeniyle nakit para ihtiyacını çözmek isteyenler uygun faizler ile kredi veren bankaları merak ediyorlar. Çeşitli bankalar ise belirledikleri faiz oranları ile 36 aya varan süreler ile birlikte kullanıcılara 50 bin TL’ye kadar kredi sağlıyorlar.

Garanti BBVA 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA 36 aya varan vade süreleri ile birlikte yüzde 1,47 faiz oranı ile müşterilerine 50 Bin TL’ye kadar kredi imkânı sağlıyor. Buna göre 50 bin TL kredi çekildiğinde mevcut faiz oranından aylık ödeme 1888 TL olurken toplam kredi bitiminde ödenecek miktar ise 68 bin TL oluyor.

Yapı Kredi Bankası 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası tarafından 36 aya varan vade süreleri ile yüzde 1,28 faiz ile 50 bin TL kredi imkânı sunuluyor. Buna göre 50 bin TL çeken müşteriler aylık 1818 TL öderken, toplamda ise 65 bin 750 TL bankaya geri ödeme yapıyorlar.

Halkbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Önde gelen kamu bankalarından olan Halkbank 50 Bin TL’ye kadar 36 aya varan vade süreleri ile 1,31 faiz oranı üzerinden kredi imkânı sunuyor. Buna göre 50 bin TL kredi kullanıldığında aylık ödemesi 1833 TL olurken, toplamda bankaya ödenecek tutar ise 65 bin TL oluyor.

Akbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Akbank müşterilerine aylık yüzde 1,37 faiz oranı ile 36 aya varan vade süreleri ile 50 bin TL kredi imkânı sağlıyor. Buna göre aylık ödemeler 1851 TL olurken toplamda bankaya ödenecek tutar ise 66 bin TL oluyor. Bankalardan kredi başvurusunda bulunmak için kredi notu puanlarının yüksek olması ve aynı zamanda da ödenecek taksitleri karşılayabilecek olunması önem taşıyor. Buna göre aylık geliri düşük olanlara banka tarafından hesaplanan tutarlar kredi olarak verilebiliyor.
Editör: TE Bilisim