İşletme sahibi emeklilerin banka borçlarını rahatça kapatmaları için Denizbank’tan avantajlı bir kredi kampanyası geldi. Banka borçlarını ve emekli maaşlarını taşıyan vatandaşların yararlanabildiği kredi kapsamında 250 bin liraya kadar Transfer Kredi verilecek.

Emeklilere yönelik son dönemde bankalar tarafından sunulan birçok fırsat dikkat çekiyor. Bu kapsamda banka borçları bulunan emeklilerin borçlarını Denizbank’a transfer ederek daha küçük taksitler ile ödemelerini yapmaları sağlanıyor.

EMEKLİLERE BORÇ TRANSFER KREDİSİ!

Emekli maaşını ve banka borçlarını Denizbank’a taşıyan vatandaşlar 250.000 TL’ye varan Transfer Kredi fırsatından yararlanabilecek. Bu sayede borç ödeme taksitleri küçülerek rahat bir ödeme planı hazırlanabilecek. Emekli esnafa özel koşullar sunan krediden yararlanmak isteyenlerin borçlarını ve emekli maaşlarını taşımaları yeterli olacak.

Avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleriyle kullandırılacak kredi sayesinde kolayca ödemeler yapılabilecek. İşletme sahibi emeklilerin yararlanabildiği kredi kapsamında banka borçlarını rahat bir şekilde ve daha küçük taksilerle ödemek isteyenlere fırsat sunulacak.

DENİZBANK TRANSFER KREDİ FIRSATI!

Denizbank’ın işletme sahibi emeklilere özel sunduğu Transfer Kredi kampanyası ile rahat bir ödeme planı hazırlanıyor. 12 aya varan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile kullandırılacak kredi kapsamında cazip seçenekler sunuluyor.

250.000 TL’ye kadar kullandırılabilen kredi, miktarına ve vadesine göre farklı şekilde hesaplanabilmektedir. Emekli maaşını ve banka borçlarını transfer ederek Denizbank üzerinden daha küçük taksitler ile ödemelerin rahatça yapılması hedefleniyor.

DENİZBANK TRANSFER KREDİ HESAPLAMA

Avantajlı faiz oranları ve 12 ay vade ile 250.000 TL’ye kadar kullandırılacak kredi kapsamında emekli esnafın en yakın Denizbank şubesine giderek başvurularını yapmaları mümkündür. Denizbank tarafından yapılan örnek hesaplamaya göre ise cazip oranlar dikkat çekiyor.

10.000 TL Denizbank Transfer Kredi seçeneği için yüzde 1,42 faiz oranı, 12 ay vade seçeneği ile aylık taksit tutarı ise 916,29 TL olarak hesaplanıyor. Emekli esnafların banka borçları ve emekli maaşını transfer ederek yararlanabileceği kredi sayesinde borçlarını rahatça kapatmaları ve küçük taksitlerle ödemelerini gerçekleştirmeleri sağlanıyor.

Editör: TE Bilisim