Vodafone EBA Uzaktan Eğitim Kapsamında 6 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türkiye’yi etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okulların tatil edilmesi ve eğitime uzaktan devam edilmesi kararının alınması üzerine, Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonu ile hareket eden Vodafone 6 GB internet hediye kampanyasını başlattı. Müşterilerine 3 GB hediye edeceğini açıklayan Vodafone, mart ayının sonuna kadar Eğitim Bilişim Ağı (EBA) içeriklerine erişmek isteyen tüm kurumsal ve bireysel müşterilerine bakanlık tarafından 3 GB boyutunda internet desteğine 3 GB daha ekleyerek toplamda 6 GB hediye internet tanımlayacağını açıkladı. Vodafone EBA Uzaktan Eğitim hediye internet kampanyası hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Müşterilerine hayatını kolaylaştırma imkanı sunan Vodafone şirketi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından koronavirüs sebebiyle okulların tatil edilmesi ve Eğitim Bilişim Ağı (EBA) vasıtasıyla uzaktan eğitim yapılmasına karar verilmesi üzerine tüm kurumsal ve bireysel, faturalı veya faturasız müşterilerine Mart ayı sonuna kadar bakanlığın sunduğu 3 GB bedava internet desteğine ek olarak 3 GB internet hediye etme kararını uygulamaya geçirdi. Bu kampanya kapsamında Vodafone kurumsal ve bireysel müşterileri toplamda 6 GB boyutunda hediye internet kampanyasından Mart ayı sonuna kadar yararlanabilecek.

Vodafone’dan 6 GB Hediye İnternet Kampanya Açıklaması

Uygulamaya geçirilen kampanya kapsamında kurumsal ve bireysel, faturalı veya faturasız fark etmeksizin bütün Vodafone müşterileri, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden hizmet sunan Türkiye’nin dijital eğitim platformuna hiçbir ek işlem yapmadan erişim sağlayabilecekler. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, ülke olarak bu zorlu dönemi güç birliği yaparak ve gerekli önemleri alarak aşacaklarına inandıklarını şu sözlerle ifade etti:

“Millli Eğitim Bakanlığı ile daha önce yaptığımız protokole göre bakanlığa ait olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden hizmet sunan eğitim portalına her ay 3 GB’a kadar ücretsiz erişim sağlanıyordu. Vodafone olarak Milli Eğitim Bakanlığı ile olan protokoldeki faydaya ek olarak  kurumsal ve bireysel, faturalı ve faturasız tüm müşterilerimize bu erişimi Mart sonuna kadar 3 GB  daha artırma kararı aldık.”

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu