Şekerbank’tan 0.85 Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Acil nakit ihtiyaçlarını bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerine başvurarak karşılamak isteyenleri sevindiren haberler Şekerbank’tan geldi. Şekerbank kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan kamuoyu duyurusunda bankanın ihtiyaç kredisi ürünlerinde yüzde 0.85 faiz oranı kampanyasını başlattığı belirtildi. Şekerbank avantajlı faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyasından kimlerin, hangi şartlarda yararlanabileceğine dair detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Şekerbank tarafından koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında yeni ekonomi paketi açıklaması yapıldı. Bankanın bireysel tüketici kredisi ürünlerinde uygulanan faiz oranlarında güncelleme yapıldığı duyuruldu. Bu kapsamda belirli şartları sağlayan müşterilere yüzde 0.85 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi verilmeye başlandığını açıkladı.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz İndirimi

Şekerbank tarafından başlatılan yeni avantajlı faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen emekli vatandaşların maaşlarını Şekerbank’tan almaları gerektiği belirtildi. Bankanın başlatmış olduğu yüzde 0.85 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişilerin Şekerbank emekli maaş müşterisi olması gerekiyor. Bunun yanı sıra vatandaşların kullanacakları kredi için belirlenen faiz oranları, kredi geri ödemesinde seçilen vade sayısına göre değişiklik gösterebiliyor. Şekerbank kurumsal internet sitesi üzerinden bu güncelleme ile ilgili detaylı bilgiler paylaşıldı.

Şekerbank güncel ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşların en fazla 100 bin TL tutarına kadar kredi kullanabileceklerini açıkladı. 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanımlarında vade sayıları da 60 aya kadar uzatıldı. Bu kapsamda kullanılacak kredi için geri ödeme sürecini 3 ay ile 12 ay arasında belirleyen müşterilere uygulanacak faiz oranı yüzde 0.85 olarak belirlendi.

Ancak Şekerbank’tan kullanılan ihtiyaç kredisinde 13 – 25 ay vade seçeneğinin tercih edilmesi durumunda bankanın uyguladığı faiz oranı yüzde 90, 25 – 36 ay vade seçeneğinde ise yüzde 0.99 faiz oranı hesaplanacağı açıklandı. Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak 100 bin TL krediyi 37 – 60 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyen emekli maaş müşterilerinde ise yüzde 1.07 oranında faiz uygulaması yapılacağı aktarıldı. Bu krediye başvuruda bulunmak isteyen emekli maaş müşterilerinin maaşlarını Şekerbank’a taşımaları gerektiği duyuruldu.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu