Yapı Kredi Bankası'nın kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlanan güncel personel alımı ilanına göre, bankanın çeşitli şubelerinde istihdam edilmek üzere destek stajyeri alımı yapılacağı duyuruldu. Kariyerine bankacılık sektöründe başlamak veya devam etmek isteyen vatandaşları yakından ilgilendiren Yapı Kredi personel alımı ilanlarına başvuruda bulunmak için gereken şartlar da bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden açıklandı. Yapı Kredi bünyesinde çalışmak için merak ettiğiniz tüm detaylı bilgileri, satış destek stajyeri ilanı son başvuru tarihi ve başvuru şartlarını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz. Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca aktif müşterisi bulunan ve sektörün önde gelen özel bankalarından biri olan Yapı Kredi, 27 Ocak 2020 tarihi itibarıyla kurumsal internet sitesi üzerinden yayınladığı bildiriye göre banka bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağını duyurdu. Yapı Kredi bankasının satış destek stajyeri kadrosuna alınacak olan personellerde aranan nitelikler ve şartlar da ilan detaylarında belirtildi.

Yapı Kredi Bankası Stajyer Personel Alımı

Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan banka iş ilanları kategorisindeki işe alım duyuruları dikkat çekmeye devam ediyor. Kariyerine bankacılık sektöründe başlamak ya da devam etmek isteyen adayları yakından ilgilendiren ilanlar ile Yapı Kredi bünyesinde yeni çalışma arkadaşları arandığı duyuruldu. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirme duyurusunda, Tarım Bankacılığı Satış Destek Stajyeri personellerine ihtiyaç olduğu belirtildi. Yapı Kredi Bankası'nın kurumsal internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda banka öğrenci personel alımı için adaylarda aranan şartların neler olduğu, adayların iş başvurularının onaylanıp işe kabul edilmeleri halinde hangi birimlerde hangi görevlerden sorumlu tutulacakları, Yapı Kredi banka iş başvurusu yaparak stajyer unvanıyla işe başlamak isteyen kişilerin en son hangi tarihe kadar başvuru yapabilecekleri gibi bilgiler de belirtildi. Buna göre Yapı Kredi bankasında kariyer hedefinde olan öğrencilerin iş ilanı için başvuruda bulunmadan önce bazı şartları taşımaları gerekli görüldü.

Yapı Kredi Personel Alımı Başvuru Şartları

Yapı Kredi bankasının bünyesinde görev almak isteyen adaylarda aranan şartlar, Yapı Kredi bankasının kurumsal internet sitesi üzerinden duyuruldu. Bu kapsamda bankacılık alanında kariyer hedefleyen öğrencilerin şu şartları yerine getirdikten sonra Yapı Kredi tarım bankacılığı satış destek stajyeri unvanlı iş ilanına başvuruda bulunmaları istendi:
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinin son sınıfında okuyor olmaları,
  • Üniversiteleri iktisadi ve idari bilimler fakültelerinde öğrenim hayatlarına devam eden öğrenciler olmaları,
  • Stajyer öğrencilerin haftada en az 2.5 saat, en çok 5 saat çalışabilecek olmaları sebebiyle ders durumlarının bu programa uygun olması,
  • MS Office programları (Word, Excel vb) hakim olmaları,
  • İletişim kabiliyetlerinin yüksek olması,
  • İş takip yeteneklerinin yüksek olması,
  • Gelişime ve yeniliklere açık olmaları,
  • Takım çalışmasına uyumlu olmaları
Bu şartları taşıyan öğrencilerin Yapı Kredi bankası tarım bankacılığı satış destek stajyeri personel alımı ilanına başvuruda bulunabilmeleri için Yapı Kredi kurumsal internet sitesi üzerinden belirtilen son başvuru tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerektiği belirtildi.

Yapı Kredi Satış Personeli Personel Alımı Başvuru Tarihi

Yapı Kredi bankasının güncel iş ilanları arasında yer alan ve üniversite öğrencileri tarafından yoğun talep gören bu duyuruya başvuruda bulunan adayların, bankanın tarım bankacılığı departmanında çalışacağı açıklandı. Yapı Kredi bankası stajyer personel iş başvurularında bulunmak isteyen adayların, 23 Mart 2020 tarihine kadar bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden ya da en yakın Yapı Kredi şubesinden başvurularını yapabilecekleri belirtildi.