Büyük bir kahramanlık göstererek ülkemizin, devletimizin ve milletimizin güvenliğinin yılmaz bekçileri olduğunu dünyaya bir kez daha gösteren kahraman Mehmetçiğimize selam olsun. Devletimizin bekası,...

Büyük bir kahramanlık göstererek ülkemizin, devletimizin ve milletimizin güvenliğinin yılmaz bekçileri olduğunu dünyaya bir kez daha gösteren kahraman Mehmetçiğimize selam olsun. Devletimizin bekası, vatanımızın birliği ve bölünmez bütünlüğü, Cumhuriyetimizin ilelebet muhafazası  ve yaşaması, ay-yıldızlı bayrağımızın sonsuza dek göklerde dalgalanması, özgürlüğümüz ve bağımsızlığımız için çıkılan kutsal yolda daima kahraman Mehmetçiğimizin yanındayız. Tüm dualarımız, iyi dileklerimiz Onlar için.Yürünen bu kutlu yolda önünüz engelsiz ve açık olsun; Rabbim ayağınızı taşa değdirmesin. Bizi arkamızdan bir daha hançerleyen din kardeşlerimiz(!) Arap Birliği ülkelerine, sözde ittifak olduğumuz ABD ve AB ülkelerine, BM’ye;  her fırsatta hıyanet içerisinde olan içteki işbirlikçilerine Türk'ün tanımını yapmak ve hatırlatmak istiyorum:
  • Türk, Orta Asya’dan çağlayarak Anadolu’ya akan ve burayı bin yıldır kendine yurt edinerek durulan bir nehrin adıdır.
  • Türk; doğruluğun, adaletin, dürüstlüğün simgesidir.
  • Türk; yiğitliğin, cesaretin ve kahramanlığın gerçek manasını bulduğu bir milletin adıdır.
  • Türk; mazlumu koruyan, zalimin kafasını ezendir.
  • Türk; bilinen beş bin yıllık mazisi olan asil ve köklü bir millettir.
  • Türk; Ergenekon’da dağı eriten ve dünyaya medeniyeti öğretendir.
  • Türk; Çin Sarayı’nda Çin İmparatorluğu’na baş kaldıran Kürşat’tır.
Türk; hoşgörüde Hz. Mevlana, Sevgide Yunus, şiirde Fuzuli,Baki, Namık Kemal, Yahya Kemal, Necip Fazıl, Nazım Hikmet…, mimaride Mimar Sinan, matematikte Ali Kuşçu, tıpta İbn-i Sina, felsefede Farabi, Musikide Itri, Dede Efendi… aşıklık geleneğinde Karacaoğlan, Aşık Veysel’dir. Türk; Anadolu’yu Türk’e vatan yapan Alpaslan, koca bir imparatorluğun temellerini atan Osman Bey, İstanbul’u fethederek çağ kapayıp çağ açan Fatih, İmparatorluğun sınırlarını ta Viyana’ya kadar uzatan Kanuni…, yıkılan imparatorluğun enkazından yeni, çağdaş, modern, temeli bilim olan bir devleti kuran Mustafa Kemal ATATÜRK’tür.
Türk’ün tanımı yazmakla bitmez. Ya siz kimsiniz? İnsan kanı içen sözde demokrasinin yaratıcısı olan vampirler, “tek dişi kalmış canavarlar” Sömürgeci, işgalci emperyalistler… Arkadan hançerlemeyi marifet sayan ikiyüzlü, nankör, emperyalistlerin uşaklığını yapan maşalar, kalleşler…
Sizin meziyetlerinizin bizim kitabımızda yeri yok. Unutmayın ki, akıttığınız masumların kanında boğulacak, sömürgeleştirdiklerinizin günahlarından heder olacaksınız. Kendi pisliklerinizi bize bulaştırmaya , bizi karalamaya, işgalci göstermeye hiç uğraşmayın. Çünkü biz, size hiç benzemeyiz.