Kamu kurum ve kuruluşlarında ya da özel sektör firmalarında iş arayan vatandaşların yakından takip ettiği Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinde yeni iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ülkenin dört bir yanında istihdamı artırmak için aralıksız çalışan İŞKUR ekipleri, vatandaşların kendi koşullarına ve yeteneklerine göre iş bulabilmelerini kolaylaştırıyor. Son olarak İŞKUR’un resmi internet sayfasındaki “açık iş ilanları” kategorisinde 42 şehirde toplam 122 büro memuru alımı yapılacağı duyuruldu. En az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden büro memuru alımı yapılacağı açıklanmasının ardından bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan genel başvuru şartları da internet üzerinden kamuoyunun bilgisine sunuldu. Türkiye genelinde 42 farklı şehirde toplam 122 büro memuru alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. Kamu ve özel sektörde büro memuru kadrosunda daimi olarak çalışmak isteyen vatandaşları yakından ilgilendiren personel alımı ilanı Türkiye İş Kurumu’ndan (İŞKUR) geldi. İŞKUR aracılığıyla birbirinden farklı şehirlerdeki kurumların bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere büro memuru alımı yapılacağı açıklandı. İŞKUR internet sitesinin “açık iş ilanları” kategorisinde yer alan personel alımı duyurusunda adayların hangi illerde daimi olarak çalıştırılacağı bilgisi de yer aldı. Başvuruların yine ilanı Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinden online olarak yapılacağının açıklanmasının ardından vatandaşlar başvuru sürecine başladı.

İŞKUR Hangi Şehirlerde Büro Memuru Alımı Yapıyor?

Türkiye İş Kurumu’ndan (İŞKUR) ilan edilen yeni personel alımı duyurusuna göre; İstanbul, Manisa, Tekirdağ, Ağrı, İzmir, Amasya, Kocaeli, Ankara, Balıkesir, Bursa, Karaman, Aydın, Erzurum, Sinop, Edirne, Denizli, Adana, Samsun, Kırşehir, Elazığ, Mersin, Giresun, Yozgat, Malatya, Uşak, Trabzon, Kırşehir, Erzincan, Artvin, Aksaray, Gaziantep, Sakarya, Diyarbakır, Sivas, Kırıkkale, Yalova, Tokat, Muğla, Afyonkarahisar, Çanakkale, Kahramanmaraş ve Konya olmak üzere 42 şehirde büro memuru alımı yapılacağı açıklandı.

İŞKUR İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Büro memuru alımı için İŞKUR iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuruları, İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online olarak yapılıyor. Her bir ilanın son başvuru tarihi ve adaylardan istediği başvuru şartlarını farklı olup, her bir ilan içeriğinde belirlendiği için adayların daimi büro memuru alımı yapan 82 farklı firmanın güncel iş ilanlarını İŞKUR üzerinden görüntüleyerek online başvuruda bulunmaları gerektiği bildirildi.

Marmara 2K Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Büro Memuru Alımı

Ön muhasebe alanında yetiştirilmek üzere deneyimsiz öğrenmeye açık tercihen meslek lisesi mezunu 20-25 yaş aralığında sorumluluk sahibi çalışkan disiplinli eleman alınacaktır. İlana son başvuru tarihi: 25.06.2020 – İstanbul / Tuzla İletişim; 905073123804 - [email protected]

Barboros Mühendislik Büro Memuru Alımı

Sinop cezaevi restorasyon işinde şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere, çok iyi seviyede İngilizce konuşabilen ve yazabilen, ön muhasebe yapabilecek en az lise mezunu personel alınacaktır. İlana son başvuru tarihi: 25.06.2020 – Sinop İletişim; 903682606175 - [email protected]

Horasan Belediyesi Büro Memuru Alımı

İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. İlana son başvuru tarihi: 01.06.2020 – Erzurum / Horasan. Başvuru özel şartları:
  • Büro yönetimi ve asistanlığı sertifikası sahibi olmak
  • Bilgisayar sertifikası sahibi olmak
  • İnsan kaynakları yönetim sertifikası sahibi olmak
  • Halkla ilişkiler sertifikası sahibi olmak
  • Microsoft Office iyi derecede kullanabilmek
Editör: TE Bilisim