Türkiye'nin bankacılık sektöründe önde gelen özel bankaları arasında yer alan Garanti BBVA, çeşitli şubelerindeki personel açığını gidermek adına kurumsal internet sayfası üzerinden güncel banka personel alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Kariyerine Garanti BBVA bünyesinde başlamak veya devam etmek isteyen bankacıların yakından ilgilendiği personel alımı ilanlarında son olarak telefon bankacılığı müşteri temsilcisi kadrosuna personel alımı yapılacağı duyuruldu. Garanti BBVA kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan Garanti BBVA Kariyer sayfasında duyurulan ilana başvuruda bulunmak isteyen kişilerde aranan özellikler ve şartlar da ilan detaylarında yer aldı. Garanti BBVA telefon bankacılığı müşteri temsilcisi alımı ilanı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. Güncel banka iş ilanları kategorisinde yer alan Garanti BBVA personel alımı ilanında, banka bünyesinde Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımı yapılacağı duyuruldu. İstanbul  Güneşli'de bulunan Garanti BBVA şubesinde istihdam edilecek telefon bankacılığı müşteri temsilcisi personel alımında adaylarda aranan başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı. Bankacılık kariyerine Garanti BBVA çatısı altında başlamak veya devam etmek isteyen adayların başvuru işlemleri hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar, bankanın kurumsal internet sitesi üzerindeki kariyer sayfasından kamuoyuna duyuruldu.

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi Personel Alımı İlanı

Garanti BBVA bünyesinde özellikle telefon bankacılığı hizmetinde çalışmak üzere müşteri temsilcisi alımları yapılacağı, bankanın kariyer sayfasında yer alan banka personel alımları kapsamında duyuruldu. İstanbul'da ikamet eden adayların başvuruda bulunabileceği Garanti BBVA telefon bankacılığı müşteri temsilcisi personel alımı ilanı ile istihdam edilecek olan çalışanların İstanbul Güneşli'de bulunan banka şubelerinde çalışacakları açıklandı. Türkiye'nin bankacılık sektöründe en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip özel bankalarından biri olarak öne çıkan Garanti BBVA, bünyesindeki şubelerde açık pozisyonlara personel alımı yapmaya devam ediyor. Son olarak bankanın kariyer sayfasından duyurulan telefon bankacılığı müşteri temsilcisi personel alımı ilanı için adaylarda aranan genel ve özel şartlar da bildirildi. Adayların bu şartları taşıması gerektiği ve bu koşullara uygun olmadığı tespit edilen adayların başvurularının iptal edileceği duyuruldu.

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisi Personel Alımı İlanı Başvuru Şartları

Bankacılık kariyerine Garanti BBVA çatısı altında telefon bankacılığı müşteri temsilcisi olarak devam etmek isteyen personel adaylarının başvurabileceği banka iş ilanlarında adayların karşılaması gereken başvuru şartları şu şekilde belirlendi:
  • Adayın en az meslek Yüksek Okulu ya da lisans bölümü mezunu olması,
  • Adayın İstanbul'da ikamet ediyor olması,
  • Adayın 30 yaşından gün almış olmaması,
  • Adayın haftanın 5 günü saat 09.00 ile 18.00 aralığında çalışmaya uygun olması,
  • Adayın iletişim yeteneklerinin gelişmiş, ikna konusunda başarılı ve özellikle telefon üzerinden satış yapabileceğine inançlı ve istekli olması,
  • İkna kabiliyeti yüksek ve satış odaklı yaklaşımı benimsemiş olması,
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olması

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisinin Görev ve Sorumlulukları

Garanti BBVA'nın kurumsal internet sitesi üzerindeki kariyer sayfası aracılığıyla yapılan duyuruya başvuruda bulunup Garanti BBVA bünyesinde çalışmaya başlayan yeni personeller, telefon bankacılığı hizmeti almak isteyen kişilere bu hizmeti banka kalitesine ve kurumsallığına yakışır bir şekilde vermekle görevlidir. Bunun yanı sıra Garanti BBVA bünyesinde müşteri temsilcisi olarak istihdam edilecek adayların, pazarlama ve satış, ürün tanıtımı, soru şikayet ve talep karşılama gibi görevleri de bulunmaktadır. İlana son başvuru tarihi 27 Şubat 2020 olarak belirlenmiştir.