2014 yılında kurulmuş olan Ziraat Katılım Bankası, katılım bankacılığı alanında faaliyet göstermekte ve her geçen gün faaliyetlerini çoğaltmaktadır, bu yüzden Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020 yılında da işlemlerini hızlı bir şekilde yapmak isteyenler için merak konusu olmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet sunan müşteri hizmetleri pek çok konuda destek ve çözüm odaklı işlem yapmaktadır.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerine erişim sağlamak için 0850 220 50 00 numaralı telefonu kullanmanız yeterlidir. Haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet veren müşteri hizmetleri üzerinden pek çok işleminizi yapabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Yurtdışından Nasıl Ulaşılır?

Özellikle yurtdışında faaliyet gösteren kimseler için de özel fırsatlar sunan Ziraat Katılım Bankası’na bu yüzden yurtdışından erişim sağlamak istediğinizde iletişim numarasının başına “+90” koymanız yeterli olacaktır. Bu kapsamda yurtdışından erişim sağlamak için +90 850 220 50 00 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Ücretli mi?

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerini aramak sabit ya da mobil operatörlere göre ücrete tabiidir. Aradığınız hatta güncel paket ya da tarife bulunuyorsa ücretlendirme bunlar üzerinden yapılırken, paket ya da tarife bulunmuyorsa dakika başına ücretlendirme söz konusudur. Yurtdışından aramalarda ise bulunduğunuz ülkenin tarifesi ücretlendirme için geçerlidir.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Nasıl Ulaşılır?

2020 yılında Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak için şu adımları takip ediniz;
  • İlk olarak 0850 220 50 00 numaralı telefonu arayın,
  • Daha sonra telefon numaranız sisteme kayıtlı ise “1” tuşuna basınız. Müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilirsiniz.
  • Eğer sisteme kayıtlı telefon numarasından aramıyorsanız bu durumda önce “0” tuşuna basarak kimlik numaranızı giriniz ve ardından “1” tuşuna basınız.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Ulaşmanın İkinci Yöntemi Nedir?

Müşteri hizmetlerine sıra beklemeden bağlanmak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de ilgili numarayı çevirdikten sonra hemen karşınıza çıkan “Çalıntı Kart Bildirimi” tuşuna basmanız. Bu sayede sıra beklemeden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Hangi Dillerde Hizmet Veriyor?

Ziraat Katılım Bankası dünya çapında hizmet vermeyi amaçlayan bir banka olduğu için 7 gün 24 saat telefon üzerinden Türkçe, İngilizce ve Arapça hizmet vermektedir. Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerinde Hangi İşlemler Yapılmaktadır? Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerinde kart ya da internet bankacılığı şifresi alabilir, güncel kur bilgilerini öğrenebilir ya da hesabınız ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri ile Kart İşlemleri Nasıl Yapılır?

Müşteri hizmetlerine bağlantı kurduktan sonra kartınız ile işlemleri müşteri temsilcisinin yardımı ile pratik ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerini Aramak İçin Hesap Olmalı mıdır?

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerinden yararlanmak için güncel olan en az bir adet hesabınız bulunmaktadır. Hesabı bulunmayan kimseler müşteri hizmetleri üzerinden işlem yapamazlar.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Üzerinden Fatura Ödeniyor mu?

Müşteri hizmetleri üzerinden fatura ve benzeri ödemeler yapılmamaktadır. Bu tür ödemeler için Ziraat Bankası’nı kullanabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Ücretsiz mi?

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerinden yapacağınız tüm işlemler ücretsiz olup herhangi bir ek ücret talebi yapılmamaktadır.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Kimlik Bilgisi Olmadan Bağlanılır mı?

2020 Ziraat Katılım Bankası Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak ve işlem yapabilmek için kimlik bilgilerinizin girilmesi gerekmektedir. Kimlik numaranızı bilmiyorsanız kart numarası ya da müşteri numaranız ile işlem yapabilirsiniz. Bu bilgiler dışında işlem yapılamamaktadır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısa Yolu

TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısa Yolu

Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısa Yolu

Editör: TE Bilisim