Ziraat Bankası Mart Ayı Sonu Konut, Taşıt ve İhtiyaç Kredileri Kampanyası

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankalarının başında gelen Ziraat Bankası mart ayı sonu tüm kredi ürünlerinde kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Mart ayının son günlerinde ve nisan ayının ilk döneminde uygulanacak Ziraat Bankası konut, taşıt ve ihtiyaç kredileri ile ilgili güncel faiz oranlarına dair bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Bankalardan kredi kullanmak isteyenler için Ziraat Bankası’nın kredi kampanyaları yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Hayallerindeki evi satın almak için bankadan 180 ay vadeli konut kredisi kullanacakların yanı sıra araba almayı düşünenler için taşıt kredileri ve acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenlerin tüketici kredisi ürünlerinde uygulanan güncel faiz oranları ve kredi geri ödeme tabloları haberimizde yer alıyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası bünyesinde konut kredisi kullanımlarında müşterilere yüzde 0.94 faiz oranı ile finansman desteği sunuluyor. Bankanın konut kredisi ödemelerinde maksimum vade seçeneği 180 ay (15 yıl) olarak duyuruldu. Ziraat Bankası’ndan avantajlı faiz oranı ile konut kredisi kullanmak isteyenlerin satın almak istedikleri evin yüzde 80’ine kadar kredi kullanabilecekleri bildirildi. Ziraat Bankası’ndan 100 bin TL tutarında konut kredisi kullanan müşteriler, 180 ay vade seçeneğinde yüzde 0.94 faiz oranı ile çektikleri kredi için aylık bin 154 TL taksit ödeyecekler.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası taşıt kredisi kapsamı genişletildi ve finansman desteği sıfır modelden 5 yaşına kadar ikinci el araçlara yönelik sunulmaya başlandı. Ziraat Bankası taşıt kredisinde bu şartlara uyan otomobiller dışında minibüs, kamyonet gibi hafif ticari araçlar için de yüzde 0.96 faiz oranı ve 48 ay vade seçeneği ile kredi kullandırıyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Standart tüketici kredisinde yüzde 1.05 faiz oranı uygulanıyor. Ziraat Bankası emekli maaş müşterileri ise yüzde 0.98 faiz oranından faydalanarak ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Bankanın ihtiyaç kredilerinde müşterilerine sunduğu maksimum vade sayısı 60 ay olarak belirlendi. 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanımında 60 ay vade seçeneği ile kredinin aylık taksit tutarı 233 TL’ye tekabül ediyor.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu