World ile Online Giyim Alışverişine Özel 40 TL Hediye Kampanyası

Giyim sektöründe yer alan seçili internet sitelerinden ve mobil uygulamalardan tek seferde yapacağınız ilk 125 TL ve üzeri alışverişiniz sonrası her 125 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplamda 40 TL Worldpuan hediye kampanyası başladı! World kredi kartı sahiplerini yakından ilgilendiren ve sadece online platform üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olan bu kampanya hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

31 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya kapsamında giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, sektörlerindeki seçili internet sitelerinden ve mobil uygulamalarından yapılacak alışverişlerde, toplamda 40 TL Worldpuan kazanma fırsatı devam ediyor. Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TL kartlar ile kampanyaya dahil seçili internet sitelerinden ve mobil uygulamalardan yapılacak alışverişler kampanya kapsamında yer alıyor.

Yapı Kredi World Kart Giyim Alışverişine 40 TL Hediye Kampanyası

Online alışveriş tutkunlarını yakından ilgilendiren Yapı Kredi World kart kampanyası kazandırmaya devam ediyor. Giyim sektöründe online platformdan yapacağınız ilk 125 TL ve üzeri alışverişiniz sonrası her 125 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplamda 40 TL Worldpuan kazanma şansı sürüyor. Kampanyaya katılım için son tarih 31 Mart 2020 olarak belirlendi. Kampanyaya katılım koşulları ve 40 TL hediye detayları şu şekilde açıklandı:

  • Fiziki mağazalardan ve fiziki POS’lardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayıp, kampanya koşullarında yer alan geçerli internet sitelerinden ve mobil uygulamalardan gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
  • Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 09 Nisan 2020 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Nisan 2020’dir.
  • Son kullanma tarihine kadar kullanılmayan hediyeler 21 Nisan 2020 tarihinde banka tarafından geri alınacaktır.
  • Kampanya müşteri bazında olduğu için bir müşterinin en fazla kazanabileceği hediye tutarı 40 TL’dir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu